Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Začátek největší ságy v galaxii... Dokonalé triky v roce 1977 a koukatelné i dnes. Star Wars Ep.IV odstartovala neskutečnou mánii a šílenství po celém světě. Osobně tuhle sérii zbožňuju.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Velmi realisticky pojatý akční film o konfliktu, který je postrachem USA dodnes. Neuvěřitelné zvukové efekty. Je zde vidět jaký je rozdíl mezi profesionálním vojákem a dobrovolníkem, skvělý film. Hudba mě dostává

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Dlouho očekávané uzavření kruhu první generace Skywalkerů. Tento film nabídk pořádnou porci akce, ať už na začátku - nevídaný souboj Dooku vs. Anakin a přistání s létajícím vrakem, až po naprostý převrat a začátek nadvlády temna. 20 let jsme čekali na souboj Darth Vadera a Obi-Wana a na zrození největšího padoucha celé galaxie... Myslím si, že po první celkem nepodařené novodobé epizodě Lucas ukázal, že SW stále umí dělat a epizoda, která vše spojila se mu opravdu povedla. Pro mě 9/10

Kmotr III (1990)

Zvěrečný díl se mi ohromně líbil. Teď ani nevím který z dílů mam nejraději,... Ve trojce se mi líbily nové postavy - hlavně Andy Garcia, Al Pacino, klasicky bez chyby skvěle zahrál... Jediný, kdo mi tady chybí je postava Toma Hagena... Ale jinač skvělý příběh už z "moderní" doby, krásná atmosféra filmu a výborné hereck výkony - 90%

Kmotr II (1974)

Al Pacinovi bych dal za roli M.Corleoneho Oscara. Další příběh nejslavnější mafiánské rodiny, TOP 5 nej filmů všech dob. Krása, nádhera, dokonalost. 100%

Kmotr (1972)

Neuvěřitelný příběh jedné rodiny, která dokázala, že podmanit si jde každého. Dle mě nejlepší film všech dob.