Quantum of Solace (2008)

Konečně koukatelný Bond, který nemá neviditelné auto a podobné blbosti... Trend realističnosti, který nastolil, dovolím si říct, Batman Begins, je nakažlivý a příjemně se jím nakazilo i Quantum of Solace

Souboj Titánů (2010)

Výborná akce, výborné efekty, výborná hudba, šílené tempo. Jen to mohlo být o něco delší... Celkově se mi Clash of the Titans velmi líbil. Výraznější chybu nemá, srovnávat s předchůdcem nebudu. 85%

Playgirls (1995)

Vladimír Páral - psal bludy, byl to blbý bolševik a filmy jsou to nejhorší co mohlo z jeho tvorby vzniknout.

Prokletý ostrov (2010)

Zajímavý snímek. Záruka kvality pod jménem Scorsese. DiCaprio pravdu zraje jako víno, je ve své roli výborný. Konec příběhu nesedne každému, nicméně nečekal jsem ho, tvůrci tohoto filmu divákům tak zamotají hlavu, že konec vyrazí dech. 80% - 20% dolů hlavně kvůli konce, který nesedne každému a může působit hodně "klíšovitě".

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Ukaž mi jednoho, kdo se nebojí svojí matky...

M*A*S*H (1972) (seriál)

Seriál, který ukazuje debilitu válku oproti hluboké lidskosti. Legenda legend. Je to exhibice Alana Aldy, on si s tím seriálem doslova hraje.

Avatar (2009)

Jsem fanda sci-fi, líbí se mi Cameronovy filmy, ale Avatar mě vubec neoslovil. Všichni mluvili v superlativech. Osobně mě bavila jen poslední třičtvrtěhodina. Chcu napsat, že film byl kvalitní, efekty byly dobré. Jsem blazen? Ne. Efekty ve statických scénách a při detailech nejsou dobré. V dynamickýc scénách to je už jiné kafe. 3D efekty taky pěkné, ale přehnaný humbuk kolem filmu a braní ho jako jden z nejlepších filmů historie to neee. To prosím ne. Přeberte si to každý jak chcete, já dávám slabých 40% ( *** )

Super Size Me (2004)

stejně u meka jím a budu jíst dál :-D