Divocí koně (2015) (seriál) odpad!

Slovensky Yellowstone? Dakujem, neprosim.

Vřískot (2022)

Tešil som sa na horor, a ten som nedostal. Ale hláška na konci "What about my ending?" ma dostala do kolien, takže aspon slabšia komédia.

21 gramů (2003)

Naomi Watts - jeden z najlepších hereckých výkonov, aký som kedy videl, ak nie naj., to, čo tu ona dokazovala, bolo za hranicami môjho chápania. Po tomto filme sa stala mojou najobľúbenejšou herečkou ever. A k filmu - geniálna kamera, výborný Gustavo Santaolalla, možno priveľa filmového zrna, ale v takomto druhu filmu to nevadilo, scény boli nechronologicky zoradené, čo mi po prvej projekcii mierne vadilo, kedže som sa trocha strácal, čo je súčasnosť a čo budúcnosť. Po 2 projekcii som to už plne chápal a k tomuto filmu si myslím, že to dokonale pasuje, je to niečo originálne. Viac takýchto filmov.

Cesta draka (1972)

Perfektné bitky aj po 50 rokoch, pár vtipných momentov + nejaký ten príbeh, ja som sa zabavil

Záhada Blair Witch (1999)

Ach jaj, ach jaj, už keď sa to začalo troška na konci rozbiehať, tak to práve skončilo, takže som sa nedočkal doslova ničoho, len jednej veľkej nudy, po tých recenziách som bol natešený, že toto bude určite brutál no nekonalo sa vôbec nič a keby to sledujem v cz dagbingu, tak by to bol asi úplný odpad, originál znenie je tu nevyhnutnosť, no ani to mi nepomohlo sa vžiť do hlavných postáv, asi mi nesadla tá rozmazaná kamera, možno pred rokmi, keď som bol mladší, tak by to účinkovalo, no teraz už nie.

Kanibalové (1980) odpad!

Toto mal byť jeden z najnechutnejších filmov vôbec? Ani len pred 20 rokmi, maximálne scéna s korytnačkou bola ťažšia, inak hlavné postavy mali byť profesionáli, no boli to totálni idioti, ktorí sa nevedeli chovať...bolo to stupídne a nudné.