Anděl Páně (2005)

Neuveritelné - Dobrý filmový obraz - Herci sa nesnažia prehrávat jak o život,proste len hrajú - Skutočná filmova hudba a nie urobená trápnosť na jednom syntenzátore Mínus pre mňa sú asi všetky scény v nebi

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Neuveritelna sracka a grc,stupidne prestrihy kedy pri akcnej scene v jednej sekunde vidime sest prestrihov a este k tomu roztrasenych.

Blade Runner 2049 (2017)

Ak som si film užil ja ako nie velký fanušik Blade Runnera 1,tak potom ozajstný fanúšik dostane absolútne konskú Blade runnerovsú dávku heroinu tohoto filmu do tela.Je to absolútny mega-atmosférický sci-fi film.Spojenie filmových záberov a hudby tu funguje nehorázne,okázale a dokonale.Samozrejme IMAX toto všetko umocňuje.

Mumie (2017)

Nooo tak po dlhej dobe má Cruise za sebou nejaký ten prepadák,už podla ukážok som to tak tipoval.A Annabelle Wallis je tiež krok vedľa čo sa kastingu týka.

Wonder Woman (2017)

Po chvílke pozerania som sa zamyslel nad tým,že na čo sa to vlastne pozerám,aká neuveriteľná,nereálna a vymyslená slátanina,no aj tak dám tomu filmu 4 hviezdy.Určite je jedna hviezda za soundtrack a tie ostatné asi za Gal Gadot (nemyslím za jej herecký výkon,ale skôr za to,ako vyzerá).

Duch ve stroji (2017)

Super krásny a moderný sci-fi film s dobrými zábermi.Proste perfektný futuristický film.A to ked som videl ukážky tak som si povedal,že to vlastne ani nechcem nikdy vidieť no a nakoniec po pozretí,perfektná sci-fi lahôdka.

1890 (2017) (seriál)

Preco,povedzte mi niekto PRECO v tomto serialy dostal hlavnu Kolenik,ved on vobec nevie hrat,to je katastrofa.Vsetci naokolo tam hraju len on sa nevie ani tvarit ani rozpravat

Pátá vlna (2016)

Ako študentský film by to bolo velmi dobré,ale inak katastrofa.