Iron Man (2008)

Konečně komiiks co se jim povedl zfilmovat. Sice si amíci neodpustili některe trapně dojemne a nelogicke scenky ale efekty a napad perfektni.

Kleopatra (1999) (TV film)

Rozhodně to nebylo nic světoborného ale na produkci hallmark dobré takže si myslím že trojku by si to i mohlo zasloužit. ale pořád je pro mě best kleopatra s Taylorovou

Tisíc a jedna králičí pohádka (1982)

Když si pročítám ty příspěvky nestačím se divit bugs je na 4-5 hvězdiček je dobrej je to stará dobrá klasika, určitě to svým děckám doporučuju více než ty dnešní kde jaké bojovné šíolenosti ve stylu pikatchu a kde jaké otravnosti šikmooké produkce. ať si říká kdo chce co chce bugs forever.

Honzíkova cesta (1956)

Ať si říká kdo chce co chce jako dítě jsem ten film miloval dnes to sice vydím jinak ale určitě si to zaslouží 4 hvězdičky určitě. Nemluvě o tom že v dnešní době je představa o dobrém filmu pro děi úplně jiná než byla kdysi nemluvě o možnostech a podobně.

Gabriel - Anděl pomsty (2007)

Nevím o co se režiser pokoušel ale očividně mu to nevyšlo. Musím souhlasit s většinou příspěvků , ten film je chaotický , nepřehledný, no prostě děs a běs.

Příští správná věc (2000)

Kdyby v tom nehrála Madonna ale vedle Everetta byla jiná herečka určitě by si to zasloužilo více než jen 3 hvězdičky protože nápad tak špatný nebyl alem obsazení do hlavní role byl podle mě omyl a nebo že by jen nesnášenlivost k té zpěvačce heh :o)))

Resident Evil: Zánik (2007)

Tak vám nevím. Jednička byla dobrá dvojka neslaná nemastná no a trojka ? Efekty byly fajn ty vrány se jim povedly ale ten děj sotva to začalo hned to skončilo nemluvě o tom že konec byl hodně zvláštní. Celý film zachránila Mila jinak by to nebylo koukatelné a nedal bych tomuto filmu rozohdně tři hvězdičky .

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Když se tito dva jak jinak než náhodou dají dohromady a společně začnou zatápět pochybnému spíše až legračně hodnému než zlému :) bossovy který si najímá ještě pochybnějšího cvokaře :) tak to nemůže znamenat nic jiného než starou dobrou osvědčenou klasiku těchto dvou. Hudbení vystoupení Buda kde skoro deset minut slyšíte lalalalalala láá la láá la láá :) nemá jendoduše chybu a zabíják šesté kategorie co se pokouší ty dva zabít a nijak se mu to nedaří . Nenáročný odpočinkoví humor žádné krváky vraždy komplikované a překombinované zápletky a i když to vidím dneska v telce dokážu se ještě pořád zasmát jednoduše pro mě klasika a pro mě styl filmů na který nikdy nezapomenu :)

O Schmidtovi (2002)

Už jen kvůli té scénky jak Jack nakupuje v tom hypermarketu :o) a ještě excelentnější dopis jak má doma uklizeno a záběr na jeho obývák :o) už jen kvůli těmto dvěma momentům stojí se na to podívat.

Cobra (1993) (seriál)

Mě se líbilo z celého seriálu nejvíce to auto :o)))