Honičky králička Bugse (1981)

V tomto díle neboli 76 minutovém animáku kdy se budou udělovat různé ceny kdy Yosemit Sam Bude chtít aby králíček bugs skočil z velké výšky do malé sklenice z vodou ale furt se mu to nebude dařit si člověk užije docela dost legrace :) je tam i mnoho jiných dobrých skečů které vykouzlí úsměv . Tohle to je pro mě nesmrtelná klasika kterou mám doma na vhs a ted už konečně brzy na DVD. 5 hvězdiček v kategorii animáci si zaslouží doufám že na dvd bude puvodní dabing pač jak to bude nově nadabované nedej bože to slovo nemůžu raději napsat tak to bude v peerdeli pane hrábě.

Žert (1968)

Tento film jsem viděl již hodně let zpátky takže ho hodnotím podle tehdejšího dojmu který ve mě zanechal. Jediná scéna na kterou nezapomenu a kterou si stále pamatuju je ta jeho přítelkyně nebo kamarádka co mu říká že spolikala ty prášky že umře a on že to je projímadlo či co to :) no možná to bylo jinak takže se omlouvám pokud mystifikuju lidi co to ještě neviděli .

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

:) dodnes nevím jak se mě povedlo ten film vidět. Heeelp já chci zpátky 109 minut života. Je fakt že oproti jiným kravinám je tohle to lepší kravina ale pomooooooc co jsem to udělal.

Co s tou Annie Mary? (2001) (TV film)

Když to budu hodnoit jen jako TV film tak něco mezi 3mi až 4mi hvezdičkami. SKutečně se v tomto filmu našlo docela dost šílených scén :) například když si to rozdává s chlápkem co jí překecá aby vsadola všechny vyhrané peníze které vyhrála spolu s ženami z městečka kde bydlí :) na dostih a nějak to nevyšlo :) a rázem bylo po muchlování pamatujte nesledovat při sexu telku zvl sport :o) :o) :o) Nebo se mi líbila maska herce"Jonathan Pryce" který hrál tatínka hlavní představitelky když jel ve své dodávce s maskou Pavarotiho a se zapnutým tlampačem na střeše vyzpěvoval :o) Jinak co se týče děje tak hlavní hrdinka se chce ve svých 33 letech osamostatnit ale nějak se to nedaří a když tatínek chytne mrtvici tak tím tuplem ne a vzlehem k tomu že je to děnsý poleno tak tatínka málem trefí šlak podruhé když její pokusy o starání se tatínkovi pekárny skončí fiaskem :o)

Naprosto úžasný (2001)

Francouzký počin napodobit Saunders a Lumley v roli Patsy . je to něco mezi dvěma až třema hvězdičkama prostě skeče převzaté ze seriálu Absolutely Fabulous s jinýma herečkama. Jména postav jsou totožné jako v serialu. Milovníci serialu budou asi nejspíše zděšeni a tento film ohodnotí odpadem ti co by to viděli poprvé aniž by znali Patsy a Ediie by to možná mohlo trošku bavit. Každopádně já to bral jako oddechovku na kterou bylo celkem příjemné se při sobotním odpoledni odreagovat. Co se týče hereckého obsazení tak se tam sešla celkem řada pro francouze známých herců. Jako zajímavost , samotná Jennifer Saunders si ve filmu zahrála takovou malou pidiroličku.

Andělé a démoni (2009)

Dlouho jsem uvažoval mezi 2 až 3 hvězdičkami nakonec jsem dal 3 ale v hodnocení bych filmu dal jenom 50 procent. Nejprve jsem četl knihu takže si dokáže představit jak jsem se cítil znechuceně když z toho udělali to co z toho udělali. Už začátek mě dojal konkrétně scéna kdy biskupové přijíždějí v autobusech vypadalo jako sraz nějakých mafiánů cigárko mobil v ruce jednoduše jako by se volil novej mafianskej tuti capo a ne papež. PRvních 15 minut filmu pro mě bylo totálním zklamáním ten uvod byl totálně o ničem a dalších 15 minut obdobně. Herecké obsazení se mě absolutně nelíbilo hlavní představitelka to hrála nějako pofiderně. Z Camerlenga udělali nějakýho agenta co se ve všem vyzná a diktuje jak hledat bombu . Snad jediné co bych hodnotil na 5 hvězdiček byla hudba ta se mě líbila ze všeho nejvíce. Abych to shrnul zlatá šifra ta měla tedy v mojich očích lepších. Snad jen abych to tady příliš jen nekritizoval posledních 45 minut se mě celkem líbilo ale jak říkám jako milovník té knihy sem byl zklamán že tam nebyly scény jak mu říkají že zabil vlastního otce a pak se upálí před davem a ne v soukromý někde. Taky mě mrzela postava toho nájemného vraha asasína mohli tam dát jako podle knihy nějakého araba nějakého správného fanatika jak v té knize který to nedělá ani tak pro prachy jak pro pomstu . No jak říkám byl jsem moc zklamán ale našlo se i pár světlých chvilek.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Hawkey , Radar, B.J , Brns, Štabajzna Winchester a spol každá postavička má v serialu své místo a bez něj by to prostě nebylo ono. Já tento serial viděl tak nějak zvláště nejprv epár dílů z jedné serie pak pár dílů z další serie a nikdy jsme neviděl aspon jednu celou serii zasebou ovšem nakonec s emi to podařilo vidět od prvního dílu až do posledního . Spousta dílů bylo výborných a zasmál jsem se u nich a dal bych jim 5 hvezdiček dokonce i šest :) ale pak přišli na řadu i hluché díly které byly na jednu dvě hvězdičky když jsem si to celé tak nějak shrnul je to prostě serial zasluhující 5 hvězdiček bez vyhrad. Postavy jako Klinger nejprve snažící s edostat z armády a posléze posedlí mamonen a kšeftman nejvyšíšho kalibru u mASH 4077 :) Snad jen jedino postavu jsme v serialu neměl rád a to byl burns jakmile odešel ze serialu a nahradili ho winchestrem hned sem byl radši. Winchester měl prostě pro v mých očích větší kouzlo a více do toho serialu zapadal :)

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Báječný vynkající serial sice pro mě o nějaké to procento níže než Hallo Hallo ale tenhle typ britských serialu z pročernalím humorem můžu. Není třeba se o tomto dá se říct kultovním serialu rozepisovat tohle prostě člověk musí vidět na vlastní oči :o)

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Kdo by neznal tento vynikající serial pro děti. Jediné co mě zklamalo když to vydali na DVds novým dabngem který stojí za starou belu.