Muži v černém (1997)

MIB je tak dobrá oddychovka plná hlášiek pri ktorej som sa aj zabavil, aj potešil, že sa nenudím. 80%

Silent Hill (2006)

Hodně povedená počítačová adaptace ktéra svoji pochmúrnou atmosférou a velice povedeným dejem priklincuje diváka a se svým koncem naloží překvapivě dobře. 78%

Tucet špinavců (1967)

Tucet špinavcov alebo ak chcete vojenských trestancov je poverených tajnov misiou. Samozrejme že nie hneď ale musia najprv absolvovať vojenský tréning aby sa zistilo či sa dá vôbec na nich spoľahnuť. Tréning ktorý je najlepšou časťou filmu tvorí skoro polovicu z celkovej stopáže ale neprekáža to pretože je zaujímavý. Boj príde až na záver. Film vyzdvihujú herci ako Lee Marvin a Charles Bronson sú typovo dobre obsadený. " Budeš generál". " Ja chcem byť radšej civilista" 90%

Maximální limit (2005)

Tento film by bez Al Pacina nebol ničím, on mu však dáva nový rozmer a tak sa z priemerného snímku vykľul veľmi, ale veľmi zaujímavý typujúci film. 78%

Pan Rosnička (2005)

Výborný herci, dobrý režisér a zaujímavý námet, ale mne to akosi nestačilo sakra chcel som od toho viac. 70%

Kruh (2002)

Dostával som informácie, že je to dosť strašidelný horor. Ja osobne sa pri niektorých hororoch zľaknem, ale tento k nim nepatrí. Všetko je dobré, po režisérskej aj po hereckej stránke, ale podľa ohlasov som aspoň čakal pot z mojej tváre a zrýchlenie puzlu, no žiadne takéto príznaky sa nedostavili. 75%

Pianista (2002)

Ďakujem Romanovi Polanskému ktorý ako židovský režisér dokázal tak bravúrne sfilmovať tak nepríjemnú tému akou je Holocaust. Oscarový výkon Brodyho ešte viac vyzdvyhuje toto režisérovo majstrovské dielo. Úžasný film ukazujúci nezmyselné zabíjanie. 90%

Králové ro(c)ku (2006)

Bol to taký úlet ktorý ku konci už mlel z posledného. Film zabil ten Satan. 66%

Zběsilý útěk (2006)

Nevedel som o tomto filmu nič keď som si ho požičal, ale po zhliadnuti môžem tvrdiť že ide o jeden z najlepších thillerov čo som videl. Neopakovateľný príbeh ktorý nenudí a dokáže zaujať. Scéna pri vychutnávaní si večere nemá chybu! Výkon hlavných predstaviteľov sú dostačujúce ale najlepší je Karel Roden ktorému tak sedia roli záporakov. Veľmi dobre natočený snímok. 90%