Joker (2019)

10/10 co víc napsat nádherně deptající snímek o psychice jednoho jedince, nejlepší je že necítíte že by to byla tuctová komiksárna a kdyby se tam neřešili "Bat" záležitosti tak by film stál skvěle i sám za sebe, nuže jak to řící jednoduše toto je TOP a nutnost vidět.

Peacemaker (2022) (seriál)

Tak toto byla jízda od skvěle propracovaného scénáře (jasně nějaké mouchy se tu a tam najdou) až po úžasnou kameru. Celý ansámbl postav byl vynikající, zápletka překvapivá a to je pro mne nejdůležitější, Gunn dokazuje že to umí a jen tak dále od jeho oddílu jsem nemohl odtrhnout oči a to stejné platí i o tomto díle, zkrátka za mne 10/10 jen tak dál Jamesi.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

První celovečerní film s Beanem, který jsem kdy viděl, takže nemohu hodnotit scela čistě jelikož tuto postavu naprosto miluji. Film neurazi, ale na druhou stranu s odstupem času ani nějak moc nenadchne, ale také neurazí. Krásná zábava, když nemáte co dělat a nebo v "bedně" nic nejede.

Batman (2022)

Co k tomu říci, na film jsem šel s velkým očekáváním, ba jsem se párkrát přistihl že jsem jej i glorifikoval. Po shlédnutí musím konstatovat že vyloženě zklamaný jsem v žádném případě nebyl Reeves odvedl skvělou práci a dal nám temný surový snímek, ze kterého máte pocit že koukáte na film Sedm, v hlavní roli s Batmanem. U filmu se moc nenasmějete jelikož je to temná noirová detektivka (konečně!), ale pokud si libujete v černém humoru tak jako já tak vám koutky občas zacukají. Závěrem bych rád řekl že film je zbytečně dlouhý, našlo se pár scén, které by šli zkrátit a nebo vynechat či z nich dokonce udělat po titulkovou scénu, ale s tím jak to nyní chodí u WB, chápu že se Reeves možná bojí že na režisérské křesílko případného (a doufám že reálného) pokračování nepodívá a tak nám toho chce ukázat co možná nejvíce. Za mě bych film umístil vedle filmu Dark Knight. Zkrátka a dobře řečeno běžte na to je to super a do max dvou let chci další díl děkuji konec.

Raya a drak (2021)

No do háje, epické animované fantasy. Hned od první chvíle jsem byl okouzlen nádhernou animací, jak postavy tak krajiny. Nádherný příběh, který má srdce i duši. Film, který musíte vidět i když vám není šest.

Mimoni (2015)

Ano značka vynáší tak uděláme film s otravnými žlutými paňáci, kteří vydávají různorodé zvuky, byl tento film vůbec zapotřebí? Trilogie Já padouch není špatná a mimoni jako vedlejší postavy fungují docela dobře, ale film? To už by bylo rozumnější s nimi udělat seriál a bylo by po problému. Naštěstí je tu jakž takž koukatelná dějová linka, jinak za mně naprostá zbytečnost.

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Novoroční pohádka na ČT už je takový kult, každý rok spousta domácností čeká co si pro nás letos tuzemští filmaři připravili. Bohužel je většina domácností již nemálo "sezon" zklamaná, ku příkladu tato letošní, co to do háje je? Když přehlédnu pár nelogičností, což prostě cestování časem sebou přináší v nemalém množství, tak děj je naprosto nezajímavý a jak to dopadne je všem jasné po prvních 15 minutách. Jestli příští rok plánujete něco podobného vyprdněte se na to rovnou děkuji.

Constantine (2005)

Hodně dlouho jsem tento film zazdíval slovy, jindy, dnes ne a tak dále. Přitom postavu Johna úplně miluji, konečně jsem se k tomu dostal, a ano řádně jsem si nafackoval, do háje to byla jízda. Prostě za mně jedna z nejlepších adaptací comicsu, kterou jsem viděl, teď mne mrzí že je s Keanu jen jeden díl chtěl bych více, zkrátka není co vytknout 10/10 jasných.

Šesterčata (2019)

Jak to formulovat, aby to nikoho neurazilo. Asi nijak vzdávám to film má sice zajímavý nápad, ale seňor Wayans musí mít vše urvané ze řetězu, zkrátka ztráta času. Ovšem svou cílovku si to jistě najde.