Susedia (2006) (seriál)

Hovorte si čo chcete, ale aj napriek veľmi amatérskej technickej stránke sme pri Susedoch mali dočinenia s pravdepodobne najlepším slovenským sitcomom. Formu, ktorú si vybudovali v Uragáne vôbec týmto seriálom nestratili, to čo sa dialo potom už hovorí samo za seba, ale susedia boli po stránke humoru stále na výbornú, 3* sú len za naozaj, ako som už písal, zlú tech. stránku.

REC (2007)

Posledných 20 minút je tak na 6*, dovtedy je to celkom zábavne natočený horor, ale ten koniec je fakt hustý, tam mi už nebolo všetko jedno. Trošku ma ale mrzelo, že to skončilo tak, ako som si myslel. Dúfal som, že to režiséri ešte nejako vyšperkujú :(

Vrána (1994)

U mna veľmi rozporuplný film, úvod sa mi zdal veľmi béčkovito natočený, ale takým spôsobom mne vlastný film. Celé to temné prostredie, výborná hudba, charizmatická hl.postava, ale stále ked film naberal na kvalite, tak ho vždy niečo priškrtilo, vedel by som si tento film predstaviť na režisérskej stoličke s Ch. Nolanom :P.

Psycho (1960)

Tak konečne sa aj mne dostali tej pocty a vidieť tento slávny film. A ruku na srdce, v mojom osobnom rebríčku bola pozícia Exorcistu na poli hororov pravdepodobne prekonaná. Nemám čo vytknúť, ešte stále som z toho trochu mimo, kto toto nevidel nevie čo je horor :P

Veľmi zaujímavý film, v ktorom som pochopil genialitu Cohena. Hrozne sa mi páčilo zobrazenie absolútnej biedy na vidieku v Kazachstane, ani neviem prečo, ale pripomínalo mi to slovenský vidiek :S, ďalšie veľké plus bola práca s kamerov, a samotný výkon Cohena.... btw nezabudnuteľná scénka ( nude bitka Borata s Azamatom), treba vidieť. Vlastne jediná vec, čo mi trochu vadila, bol koniec zdalo sa mi to nejak nedotiahnuté, ale to je len malinké mínus.

Sejmi je všechny (2007)

Poriadne akčne a drsne natočená blbosť, ale bavil som sa pritom, ked vypnete mozog, tak to bola sranda. 3a pol*.

Bláznivá olympiáda (2005)

Jednoduchá komédia na pokojné sobotné popoludnie. Pokiaľ od toho nič nečakáte pobaví vás to dostatočne. Johnny nieje dobrý herec, ale hrať postihnutého mu sedí :) 3*.

Robot-monstrum (1953) odpad!

Počas pozerania tohto skvostu som naozaj nedokázal pochopiť ako toto mohol niekto dať do éteru. Čo sa týka vizuálnych alebo akýchkoľvek efektov, dokážem odpustiť to že sú strašné, predsa už je to vyše 50 rokov, ale tie dejové zvraty a prestrihy, ó a zabudol som vyzdvihnúť hercov a takto môžem pokračovať ....... Naozaj je to niečo neopísateľné. Btw tá hudba nieje až taká zlá, je trochu často používaná a jednotvárna, ale vedel by som si ju predstaviť samozrejme v rukách majstra pri nejakom novodobom remajku :D, naozaj.

Cesta bojovníka (2007)

Jedna hviezdička za štýlovo vyzerajúcich Vikingov a druhá za samotný žáner, mám proste rád takto ladené filmy. Ale - nehorázna nuda, a aj tie najepšie bojové scény sú absolútne neprehľadné, naozaj veľmi zlá kamera, ktorá všetko moje úsilie užiť si tento film pochovala.

Horší už to nebude (2006)

Vraj inteligentý humor..... no bud som neinteligent, alebo som úplne imúnny voči tomuto humoru, pretože som sa zasmial možno 3 krát za celý film, herecké výkony aj réžia boli síce výborné, ale od komédie som čakal, že sa aj budem smiať... :(.