Vidím vás (2022) (seriál)

První čtyři díly to celkem slušně jelo, pak tomu ovšem totálně spadl řetěz a ve zbývajících dílech se už jen vršily nelogičnosti, které zůstaly nezodpovězeny až do úplného konce. Promrhaný potenciál, aktuálních 71 % tomu absolutně neodpovídá.

Predátor: Kořist (2022)

Začátek se vleče jak sopel prašivého Indiána, CGI na úrovni roku 2005, do toho pohublý Predátor jak z ústavu pro tělesně postižené, který není schopen zbavit se několika otravných apačů se sekyrkami a šípy, no prostě tady asi někomu úplně hráblo, případně se zapomněl podívat na jedničku, co to vlastně ten Predátor je. Akce se sice v půlce rozběhne celkem hezky, ale pořád je to příšerně našroubované na tu indiánskou holku, kterou by si při normálním scénáři Predátor okamžitě namazal na chleba, tady je z ní ale úplnej Vinnetou, čemuž nikdo normální neuvěří ani na vteřinu. Takže to nakonec vypadá na genderově vyvážený blábol, aby bylo vidět, že i malý holky dokážou přeprat velký kluky.  Takhle tedy ne, přátelé.

My (2019)

Marně přemýšlím, jaké pohnutky vedly režiséra a producenta k natočení něčeho takového. To co začalo jako hezká rodinná vyvražďovačka se zvrhlo v naprosto zmatenou a nesmyslnou podívanou, která snad měla za cíl evokovat nějaké hlubší filozofické významy.  Ne. Byl to naprostý, bezvýznamný blábol chorého tvůrce, kterému ke konci filmu došly drogy.  Jedna hvězda za velmi slušný zvuk a hudbu.

Kdo zabil Saru? (2021) (seriál)

Trochu masochisticky jsem se rozhodl první sérii dokoukat, druhou už ani náhodou. Začátek (první dva díly) byl vcelku slibný, bohužel namísto očekávané svižné detektivky se to zvrhlo v nudnou, topornou a překombinovanou telenovelu, přičemž s každým dalším dílem pouze přibývá sexuálních scén a to hetero i homo, v ději se to neposunuje vůbec nikam.  Příšerné herecké výkony ani nemá cenu komentovat.

Bohemian Rhapsody (2018)

Co dodat. Češi Queen milují a já se řadím mezi ně. Dal bych šest *, ale nejde to.

Wilson (2017)

Ne. Tohle nezachrání ani Woody. Totální sračka, u které není jasné, zda se jedná o komedii, či tragédii. Jedna hvězda jen z lítosti, jak hluboko klesl.

Šéfkuchař na grilu (2014)

Nevěřte jim! Nevěřte těm 73 procentům! Je to absolutní hovadina bez nápadu, bez legrace, bez smíchu a bez myšlenky. Hrají tam jen tupá hovada bez talentu a dvouminutová vsuvka Iron Mana to vážně nezachrání.. Opravdu nechápu tohle hodnocení, jsou to dvě hodiny bezbřehé nudy, plovoucích sraček a snahy o nemožné. Spoilovat nebudu, pokud to opravdu chcete vidět tak prosím, ale to nejlepší z celého filmu je muzika. A to je opravdu málo. Humus, jedna hvězdička a to ještě jen za blues z New Orleans. Jinak ODPAD!!!

Sex Tape (2014) odpad!

Nekonečná nuda prokládaná občasnými záběry na nahé tělo Cameron, ovšem kdo ví jak to s těmi dablérkami v Holywoodu dneska vlastně je.. Žádný nápad, žádný dobrý fór, hodina a půl stále dokola omílaného průšvihu, fakt průser.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Za všechno můžou trpaslíci a další havěť. Po deseti minutách filmu kdy se na obrazovce střídají různá bizarní stvoření jak ze špatně zorganizovaného maškarního plesu, do toho lítají draci a vzduchem sviští meče a šípy, jsem si říkal na jakou stupidní pohádku jsem to omylem vlezl. Bohužel tento pocit se nezměnil až do konce. Je velkolepé, je to barevné a je to dlouhé - ale jinak nudné, otravné s těmi všemi xichty a maskami co rejdí na plátně, unylé jak tam pořád něco řeší, prostě i v tomto případě forma opět zvítězila nad obsahem. A máte pravdu - Tolkiena jsem nikdy nečetl - a skutečně nevím proč bych měl.

Vendeta (2011)

Prohlašovaná dramatičnost se mění v bezbřehou nudu, kterou nezachrání ani neustále se dramaticky tvářící Vetchý, natožpak kulhající Kaiser, který byl na obrazovce tak deset minut. Téma je to jistě náročné, osobní msta za ztrátu dítěte, nicméně se to vleče jak sopel, chování je předvídatelné, závěr vycucaný z prstu. Dvě hvězdy - jedna za snahu, druhá za Kaisera.