Série(3) / Epizody(25)

Álex chce za každou cenu prokázat, že na něho hodili sestřinu vraždu, a neváhá se mstít. Rozhodne se vytáhnout na světlo mnohem víc než jen skutečného pachatele. (Netflix)

TheEvilTwin

Tenhle skvost z Mexika od úplně neznámých tvůrců a herců je za poslední dobu jednoznačně to nejlepší, co se objevilo nejen na celém Netflixu, ale možná v celé kinematografii. To, co původně začíná jako banalita, a tedy snaha o prokázání vraždy, se postupem času převrhne v intenzivní a strhující podívanou dosahující biblických rozměrů a já jsem nadšený jako ještě nikdy. Způsob, jakým je seriál podáván tj. retrospektivní vyprávění událostí a vzpomínek + dění v přítomnosti dávající do kupy finální obrázek, je sakra poutavý, každý díl si drží svůj standart a každý přinese klíčový moment vedoucí k závěrečnému rozuzlení. Postavy jsou sympatické, skvěle zahrané a každý charakter se v průběhu seriálu vyvíjí od nevinného člověka po šíleně hnusnou svini se svým vlastním, zvráceným tajemstvím. Během seriálu si divák bude vymýšlet stovky teorií, jak, co, kdo a proč, ale finální zvrat s ROZHODNĚ NEJLEPŠÍM CLIFFHANGEREM zamíchá úplně vším a jestli mi hned nedají druhou sérii, tak se zblázním. Osmý díl považuju za vrchol jakéhokoliv seriálu a nejen tam, ale v celém průběhu jsem byl napjatý, měl jsem husí kůži a pouštěl si další a další díl jako drogu. Nepopsatelný seriál a už teď to řadím na topku celého mojeho žebříčku a klidně bych si první řadu sjel hned teď znovu, protože takové emoce ve mě ještě žádný předtím nevzbudil. ()

yvona

Tenhle "skvost" ukazuje na smilstvo, prohnanost, zradu, neřesti a agresi heterosexuální populace, proto je v seriálu kladen největší prostor dvěma gayům,jejich čistotě vztahu a vůbec disponují vším nejnej... a jejich právům na dítě. Celá série vcelku o ničem jiném není a nějaká vražda nějaké holky, která si to rozdala se dvěma muži, je vedlejší linie seriálu. ()

iz67

Hmm. Mexicani natocili komedii. Jediny problem je, ze o tom nevedi. A ja asi propil mozek, ze jsem si od zacatku nevsiml, jaka je to hovadina, protoze nejen od pulky se vsichni chovaji naprosto nepochpitelne, nelogicky, blbe. A nebo pochopitelne, ale jako uplny vypatlanci. Nemluve o hereckych vykonech. Smesny, smesny, smesny! A divny, poprve se shodnu s Verbalem. ()

DK197

Tohle je zajímavé vystavený počin, na kterém se mi nejvíc líbil a první a potom třetí série. Je sice pravda, že jsem od začátku čekala trochu víc pomstychtivosti, kterou slibuje první díl, ale co už. Je to vztahový seriál v nebezpečném prostředí s kriminálním dotazem, kdo zabil Sáru? Je to spletité (někdy trochu až moc), ale dobře se na to kouká. A nakonec to tvoří zajímavý uzavřený příběh. Tohle můžu s klidným svědomím doporučit. ()

misterz

To ako vážne myslia, že bude druhá séria? Ako na čo to bude dobré? Založiť celý seriál iba na tom, že divák pozná vraha a hlavný hrdina sa chudák trápi vo svojej nevedomosti môže fungovať iba pár častí, a tie sa práve minuli. Vrah je totiž jasný už veľmi skoro, ale aby človek nezostal na pochybách, ešte v poslednej časti sa dostane divákovi aj obraz. Založiť druhú sériu na nejakej zcestnej tajomnosti Sáry s temnou minulosťou je už dosť mimo. Malo to skončiť už teraz a bolo by lepšie. Čo sa týka dejovej linky, nemôžem tvrdiť, že by bola vyslovene zlá, dokonca som sa na jednom mieste slušne nadpriemerne pobavil - keď mali v predposlednej či poslednej časti to rodinné stretnutie a všetko to na hlavného grázla prasklo. Ale to je asi tak všetko, väčšinou samá nuda s pár zábleskami priemernosti. To najhoršie je však herecká stránka, tá bola vážne príšerná. Syn toho grázla Rodolfo mi napríklad pripomínal nasratú gorilu, ešte tak aj chodil, zhrbený a s rukami pod kolená. No hrôza. Ale aspoň sranda. Podpriemer. 40/100 ()

• Herec Eugenio Siller (José María Lazcano) prozradil, že produkce dala hercům „volnost“ ohledně jejich projevu – každý z herců tak mohl své postavě vdechnout zcela specifické osobnostní rysy. (fiLLthe3DD)
  • První (2021) a druhá série (2021) se natáčely v Mexiku, a to konkrétně ve městech: Ciudad de México, Pueblo, Guadalajara, Acapulco a Valle de Bravo (jezero Avándaro). Členové štábu pak museli dodržovat přísná hygienická opatření kvůli pandemii covid-19. (fiLLthe3DD)

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (více)