Záhada Blair Witch (1999) odpad!

Můžete mi, prosím, někdo vysvětlit, proč je ten film hodnocenej tak dobře? Atmosféru to nemá, kamera originální ale nasírající, totálně dementní postavy, nulovej příběh. Heather bych nejradši ujebal něčím po hlavě po půl hodině filmu, aby už konečně držela hubu. Fakt příšernost, nebál jsem se ani vteřinu, chvílema jsem usínal, prostě tyvole, proč to má takovej hype?!

Lovci duchů (2005) (seriál)

Po první sérii za pět *. Uvidíme, co se bude dít dál; hlavní dějová linie je celkem zajímavá, i když mě stejně víc baví díly, kdy se řeší jednotlivý případy a démon je někde v prdeli.

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021)

Já nevím, pointu s návratem šampionů ukradli z Hunger Games a navíc neudělali tak dobrej film, jako byla jednička. Na konci se mi docela líbil ten fuckup s policajtama, ale jinak to pro mě zajímavý vlastně moc nebylo a celou dobu jsem se celkem těšil, až to skončí.

Rozhodnutí nebo život (2022) odpad!

Už po deseti minutách filmu jsem přijal fakt, že to bude totální bullshit. Ale protože člověk potřebuje občas mentální oraz, řekl jsem si, že to dokoukám. Doslova se tam celou dobu nic nedělo a já doufal, že se ta nepříjemná žena nerozhodne a umře. Titulky, děkujeme za pozornost a příště zkusíme natočit trpasličí porno, protože to by mohlo přijít dobrý větší skupině lidí.  Nic, prostě nulová atmosféra, žádný prasárny, jedna "lekačka", při který víš celou dobu, že přijde, takže poněkud ztrácí svůj účel. Na konci mě trošku potěšil vykulenej blbeček s jehlama v hlavě, ale na hvězdu to není.

Bastardi (2010) odpad!

"No, tak jsem Hitler." Ale tohle je prostě neuvěřitelná sračka.

Případ mrtvého nebožtíka (2020)

"To je hezký, kdo to je?" // Nic jsem od toho nečekal, ale něco jsem dostal. Dostal jsem totálně stupidní parodii se skvělým hereckým obsazením a pár scén mě tam vyloženě bavilo. Prostě se to dalo dokoukat a neměl jsem, jako u Kameňáků, potřebu si prohnat rypákem nějakej nažloutlej perník z Václaváku, abych u toho neusnul.

Probudím se včera (2012)

Můj neuvěřitelnej crush na Evu Josefíkovou a celkem dobrej nápad, kterej se v český kinematografii jen tak nevidí, způsobily, že mě to bavilo. Jako ten film pravděpodobně je docela kokotina, ale jako chlap tomu Mádlovi prostě fandíš...

Příchozí (2016)

Vzhledem k tomu, že nemám doktorát z astrofyziky a poprvý jsem na to koukal vylitej jak lesní potůček po přívalovym dešti, neměl jsem nejmenší tušení, co se na konci stalo. Při druhém zhlednutí už jsem u toho popíjel vodu namísto šestnáctýho piva, a stejně fakt nevím. Po ruce jsem si sice nechal učebnici fyziky pro pátou třídu a předtím si poslechnul podcast o lingvistice, ale bylo to k hovnu. Mám pocit, že jsem ke konci místama i spal, nicméně vizuál hezkej, nápad dejme tomu a nemůžu filmu ubírat hvězdy za to, že já jsem nechápavej kretén.

Stalo se (2008)

Nemůžu si pomoct, ale Stalo se má nápad, kterej jsem ještě nikde jinde neviděl. Vlastně dávám čtyři hvězdy kvůli tomu nápadu a kvůli některejm bizarním smrtím. Chlapík, co skočí pod zahradní traktůrek mě prostě baví. Nevím, jestli se z nápadu dalo vytěžit víc. Když by totiž člověk ignoroval nápad a zápletku, a přemýšlel jen o ději, příběhu a obecně o tom, jak film plyne, nemůže z toho mít dobrej pocit. Místama se to fakt vleče, postavy se občas chovají poněkud nelogicky a asi mi tam i chybělo nějaký vysvětlení toho, co se to právě kurva stalo. Ale jako fanoušek nových nápadů tohle ocenit musím.

Přes prsty (2019)

Proč ne... Jako oddychovka dobrý, ale kulturní zážitek si z toho nelze odnést. Nejdřív bylo docela těžký věřit Langmajerovi, že by snad uměl hrát volejbal, ale potom, co z něj příběh udělal prcíře první ligy, už to bylo uvěřitelnější. Když si to člověk pustí nalitej po příchodu z hospody, zákonitě nemůže bejt zklamanej.