Bílý medvědí král (1991)

Ale jo, dívat se na to dalo, jen mi přišlo, že se to dalo natočit líp, možná to bylo tím rozmanitým ansámblem, který se na tom podílel a který se v některých věcech očividně nedokázal shodnout.

Labakan (1956)

Koprodukce s jinými státy českým filmům vždycky prospěly, u Labakana, ač ho mám nostalgicky rád, si ale nejsem jistý.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Přiznám se, že první dvě tři série mě seriál moc neoslovil. Cestu jsem si k němu našel až od čtvrté série a od té doby tvrdím, že je to jeden z nejlepších animáků pro dospělé, co jsem kdy viděl. Mimochodem, moc rád bych věděl, co scénáristi hulí za matroš, protože občas je to tedy extra šílenost.

Doom Patrol (2019) (seriál)

Zaujetí k ději mě s každou další sérií opouštělo, ale i tak mě seriál bavil, postavy byly fajn a přes svoje schopnosti až moc lidské, humor na úrovni a akce ucházející. Zakončeno velmi pěkně, tak snad to někdo nepodělá a nepřidá další sérii.

Strážce moře (1993) (seriál)

Ke Strážci moře mě po letech přivedly vzpomínky, ve kterých jsem seriál děsně žral. Pamatoval jsem si mluvícího delfína a Roye Scheidera jako kapitána, a trochu toho pomalovaného plešouna (nějaký android nebo co). Dvě hvězdy dávám za Roye, Teda Reimiho a celou první sérii, třetí z nostalgie. Digitální efekty i na svou dobu maximálně odporné, většina dílů druhé a třetí série s trapným příběhem, toho plešatýho retarda jsem nesnášel, a to, že mi kdysi přišla podmořská variace Star Treku fajn, teď považuju za nevkusnou vykrádačku.

Jack Ryan (2018) (seriál)

Umím si jako Jacka Ryana představit jiné herce, ale Krasinski je sympaťák, a i když vypadá na agenta až moc roztomile, už jsem si na něj zvykl.

Cesta do Číny (1983)

Pokud nebudete brát Cestu do Číny jako nevydařenou kopii Indiany Jonese, budete se bavit, protože tohle je fakt zábavná dobrodružná komedie.