Dračí srdce 2 (2000)

Oproti jedničce hrozná blbost, ale pořád lepší, než co přišlo potom.

Dračí srdce (1996)

Jednoznačně nejlepší film s Dennisem Quaidem, který jsem viděl. Film, který vás chytne za (dračí) srdce.

Hořící město (1979)

Jestli chcete vidět Leslieho Nielsena v katastrofickém filmu, tak si ho pusťte. Jinak pro vás nemá prakticky žádnou hodnotu. Příběh je neuvěřitelný svou snahou být co nejblbější, herci nemají pomalu co hrát, celé to vyzní jako snaha vypálit město a najít si k tomu nějaký hloupý důvod.

Hush (2016)

Hezký průměr.

Kristy (2014)

Někomu to možná přišlo jako nadprůměrná záležitost, pro mě je to čistý průměr už jen proto, že se film drží mantinelů pravidel a nesnaží se nabídnout nic nového.

Mother's Day (2010)

Celkem brutální záležitost, ale protože je to jen film, můžu s klidem říct, že kdyby nebyli rukojmí takoví kreténi, možná by jich přežilo víc. Jinak je to spíš ženská záležitost, chlapi tady hrají většinou druhé housle a jejich pasáže jsou tam často jen od toho, aby nahrávaly svým ženským protějškům.

Jupiter vychází (2015)

Čekal jsem pecku jako Speed racer, dostal jsem ale předraženou plně digitální procházku halucinacemi sourozenců Wachowských.

Četník v New Yorku (1965)

Amerika francouzským četníkům očividně nesedla, pořád je to ale film, který dělá čest svému staršímu sourozenci.

Speed Racer (2008)

Připravte si prášky na bolest hlavy a směle do toho. Parádní jízda pro každého, kdo má v sobě aspoň malý kousek dětské duše. Epileptici by si film měli radši nechat ujít.