Lara Croft - Tomb Raider (2001)

No, docela jsem se nudila, ale nebylo to nejhorší. Nejlepší scéna: Daniel Craig ve sprše:) Pro chlapy nejspíš Angelina Jolie ve sprše:)

Lovec žraloků (2001)

Čekala jsem mnohem větší zrůdnost, nakonec to nebylo až tak špatné. Po téměř celou dobu jsem uvažovala o dvou hvězdičkách, avšak po desetisekundovém vyvrcholení filmu a nájezdu závěrečných titulek už to pro mě byla hvězdička jen jedna.

Manituova bota (2001)

Jedna z mých nejoblíbenějších parodií. I přesto na 4* nedosáhne.

Michael Jackson Live (2001) (koncert)

Hodně povedený koncert největší popové hvězdy všech dob. Ze začátku sice trochu nuda, když Michaelovy písničky zpívaly jiné hvězdy, ale jen co vylezl na podium samotný král, bylo okamžitě o zábavu postaráno. Skvělá show.

Octopus 2 (2001)

Jedna hvězda za jeden z nejhorších amerických hororů, který jsem kdy viděla... Nemám slov.

Rebelové (2001)

Za nejpovedenější a hlavně nejuvěřitelnější scénu tohoto filmového muzikálu považuji pohled Tomáše Hanáka na přijíždějící sovětský tank. Jen kvůli tomu musím dát 3*. On celkově ten závěr je z celé té slátaniny starých písniček nejlepší.

Rychle a zběsile (2001)

Tak tohle byla vážně rychlá a zběsilá jízda. Ani na chvíli jsem se nenudila. Akce...Paul Walker...Los Angeles...Vin Diesel...akce...a skvělé, opravdu nadupané (ne rozdupané:-) ) káry. Nevím, proč jsem se tak dlouho zdráhala si tuhle parádu pustit. Asi jdu hned koukat na druhý díl.

Svět podle Prota (2001)

K-PAX je geniální podívaná, v níž Kevin Spacey jednoznačně exceluje (ostatně asi jako ve všem). Akorát mi k tomu plnému hodnocení asi chyběl trochu monstróznější závěr. Mysteriózno mám ráda, a přestože si z takového konce může každý domyslet vlastní úvahy, mě osobně malinko zklamal.

24 hodin (2001) (seriál)

Ale jo, večery s "Dvacetčtyřkou" mě baví. Seriál jsem si dost oblíbila, ale asi bych si ho nedokázala představit bez výborného Kiefera Sutherlanda alias Jacka Bauera. No ale dle mého názoru byla 1. řada asi nejlepší a nepřekonatelná. Docela se mi líbí i ta 4., která právě běží. No, uvidím, jaké budou ty další. Ale popravdě mě aspoň nové řady nepřestávají bavit, tak jak je to u slavných Ztracených.

Frekvence (2000)

Tenhle film jsem poprvé viděla, když mi bylo asi 13 a doteď jsem si pamatovala (alespoň přibližně) o čem byl, tedy mě musel už tehdy něčím zaujmout. Teď je mi 21 a viděla jsem jej po těch letech teprve podruhé a pochopila jsem, čím zaujal. Skvělé zpracování už tak samo o sobě zajímavého tématu, výborní herci, napětí, akce, prostě dobrá podívaná. Pro mě jasné 4*.