Zlo mezi námi (2003)

Dlouho jsem se tomu filmu vyhybal, az jsem si ho po nekolika lety konecne pustil a musim uznat, ze jsem udelal chybu. Ten film ji totiz nema

Zlo (2012)

Kloubouk dolu pred slovaky. Za to by se nemuseli stydet ani amici

Polednice (2016)

Po vizualni strance celkem povedeny film "ale" ten hrozny konec

Stranger Things (2016) (seriál)

Absolutne skvela jednohubka, ktere neni co vycist. Doufam, ze to druhou sezonou nepokazi. Kazdopadne se tesim

V zajetí démonů 2 (2016)

Tak co bylo to podobny jako jednicka, ale zatracene dobry. Skoro v nekterych pasazich to bylo i lepsi, viz jeptiska. I presto, ze Wan ma porad stejny rukopis, tak je to porad zabavne a chytlave. Ruku na srdce kdo dneska umi tocit duchariny krom nej

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Takhle asi. Film mel byt vice rozvinuty na povrchu, v podzemi jsem se casem dost nudil

Grave Encounters (2011)

Ja nevim, me to proste bavi. FF filmy miluju ve vsech formach i kdyz jsou slabsi tak me v tahnou do deje

Annabelle (2014)

Zase klasika, vizualne pecka, po strance scenare slabsi. Navic mi vadi herecky vykon hlavnich hrdinu, vlastne mi vadili celkove

Insidious 3: Počátek (2015)

Je to hezky natocene, ale presto strasne obycejne. Wanuv tym horory tocit umi, tedy po vizualni strance, ale pribehove je to prumer. S jednickou a dvojkou to ma spolecne pouze postavy

Insidious 2 (2013)

Horsi nez jednicka, ale dokonale propojeni s ni. Kdyz si pustim oba dily po sobe, stale nachazim nove veci