Hadi v letadle (2006) odpad!

Ach ne, pozor kousne tě korálovka (http://cs.wikipedia.org/wiki/Korálovka). Tak co jsme tu měli: doktor na palubě, matka s malým dítětem, odvážná letuška, pán co bude křičet všichni tu umřeme, agent FBI, hloupoučká blondýnu s čivavou, bohatý chlápek, děti bez rodičů, geneticky upravené hady a kupu lidí co umřou. Samozřejmě, že let musí probíhat nad oceánem, aby letadlo nemohlo přistát, plus tu máme bouři, aby celá tak kaše byla ještě napínavější. Člověk by si řekl, že v roce 2006 už nikdo takovou věc nenatočí – opak je pravdou. Už se těším na pokračování: hadi v autobuse / ve vlaku / na lodi / v metru...

Sestřička Jackie (2009) (seriál)

Mix mezi Dr. Housem a Chirurgy. Seriál plný černého humoru, sestřičky závislé na vicodinu, stážistky v růžovém obleku s pandami a doktorem s Touretteůvým syndromem.

Jménem krále (2009) odpad!

77 minut trvající nuda, kterou nezachraní ani Karel Roden. Pro vaše uši jsou připraveny tři hudební motivy - chór, dudy (či co) a něco s houslemi.

Andělé a démoni (2009)

Andělé a démoni mají dobrý nápad, který ovšem zůstal nevyužitý. Tajný spolek, který se chce pomstít římsko-katolické církvi, záhadná smrt papeže, unesení kardinálové, volba nového papeže – to všechno by vystačilo na pořádnou akci. Jenomže ta se minimálně první půlku filmu schovává a ne a ne vylézt ven. I těch „tajných“ znamení a šifer bylo nějak poskromnu. Za těchto okolností bych dala 2*, nicméně jednu přidávám a to díky vynikající Zimmerově hudbě.

Star Trek (2009)

Na komentář by mi stačili i pouhá tři písmena: WOW. I když jsem ke Star Treku přistupovala s mírnými rozpaky tak po chvíli byly rozprášeny phasery... :-)

Bratz (2007) odpad!

Tohle patří k tomu nejhoršímu co jsem za svůj život viděla. Dějové "zvraty", výkony "herců", scénář.....mohla bych pokračovat, ale to by byl potom velice dlouhý komentář.

Líbáš jako Bůh (2009)

V české tvorbě se Líbáš jako Bůh řadí spíše k lepšímu průměru. Ze začátku nasadí rychlé tempo, které ke konci začíná pokulhávat a nudit, ale i přesto se dá u této komedie strávit příjemné nedělní odpoledne.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Tahle divadelní hra je naprosto geniální. Sice si pan Donutil strhává všechnu pozornost na sebe – na úkor dalších dobrých herců, ale mě to vůbec nevadilo. Naopak skvěle jsem se bavila celých 157 minut. -Já a být váš sluha? No dovolte? - Co?!! - No dovolte mi tó!

Stepfordské paničky (2004)

Knižní předlohu jsem nečetla takže nemůžu posoudit zda-li je film horší nebo lepší. I když se film stává ke konci nudný tak v prvních polovině filmu jsou opravdu podařené hlášky. - Za prvé žádnou černou! – Žádnou černou?! Spadl jsi z višně? – Vůbec ne! Černou nosí jen neurotické, feministické, kariéristické mrchy z Manhattonu. Chceš být taková? – Jo, už odmalička. -

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

První půlka filmu měla být asi komedie. Jasně pár okamžiků tam bylo, ale zbytek mi moc vtipný nepřišel, hlavně některých pasáží bych ubrala (tu část jak se Sandler naštve na Hasselhoffa podruhé vidět nemusím). Druhá polovina filmu zase hraje na city. Rodina na prvním místě, práce až potom...bla, bla, bla. Konec je klasicky hollywoodský, takže žádné velké překvapení na konci filmu nehledejte. Abych jen nekritizovala, líbilo se mi zpracování Menu a Walken se ujetým účesem. Někdy bych taky potřebovala přeskočit kapitoly nebo se opálit během pár vteřin.