Policie Hamburk (2007) (seriál) odpad!

To je někdy tak komické, až je to k pláči - až je to sračkoidní!

Albert Nobbs (2011)

Smutně krásné! Jen škoda, že Glenn Close nedostala Oscara - zasloužila by si ho :)

Ninjago (2011) (seriál) odpad!

humus!

Místy oblačno (2011)

KINO Q - Lucerna, 17.5.2013: Nevím, kde začít, respektive skončit... :D I když to byl překrásný večer, film se v kině Lucerna zasekával, i když přeskakoval zvuk... Když se Stella s Dot chtěly vzít, zaseklo se to úplně, takže nevím, jak to skončilo. Věta: "Já tě miluju jednatřicet let. Milovala jsem tě, i když jsi ztloustla, i když jsi oslepla...," mě opravdu dostala! To jsem si před tím řekl, že to jistojistě musím vidět! Zasmál jsem se, i plakal; ve filmu bylo naprosto všechno - humor, emoce, akce, vážnost, sprostota/vulgarismus (který tam NEsměl chybět). Stelliny výroky byly nezapomenutelné! Ale nevím, jak to ku*va skončilo! Asi si to musím stáhnout na uložto... :D :D 14. QFF MEZIPATRA, Praha; 07.11.2013, 18:00 - Nic se nezasekávalo! Viděl jsem AŽ DO KONCE! Zjistil jsem, že se Stella a Dot vzaly, po chvíli Dot zemřela... Takže jsem opět brečel... Ale bylo to opravdu moc moc moc krásný snímek - vřele doporučuji!

Nevědomí (2013)

Tak jsem nějak přehodnotil Nevědomí - je to velmi kvalitní a propracovaný snímek, vynikající hudba a hlavně tam hraje můj velmi oblíbený herec Morgantík Frýmen! :D

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Nikdy jsem nevěřil, že přehodnotím Zdeněčka Polreichů z jedné hvězdičky na čtyři...

Lesní duch (2013)

"HUSTÝ!", ale za mě dostane jen jednu hvězdičku za humor. A dvakrát a půlkrát jsem se lekl! :D