Pianista (2002)

Skvělý film, skvělí herci a pro fanoušky druhé světové války naprostá povinnost. Hodně smutné, ale taková válka byla. Dávám zaslouženě 5 hvězd!!!

Všude dobře, doma nejlíp (1994)

Mě se tenhle film moc líbil a to většinou na takovéto rodinné slaďáky nejsem :) Asi za to mohl Bruce, který tam předvedl skvělý výkon. No a ten malej parchant v roli vůdce všech dětí byl fakt odpornej a tahle role mu vyloženě sedla :) Škoda že mu Elijah v závěru filmu jednu neflákl, to byla škoda :)

Král videoher (2006)

Musím říct že tahle komedie mě jako fandu počítačových her příjemně překvapila a smál jsem se snad po celé délce filmu.Nejen díky postavě JTýho :) který hrál případ jak to může vypadat když člověk zblbne hraním a v jeho případě programnováním. Tenhle film můžu doporučit všem kteří se chcou dobře pobavit

Zastav a nepřežiješ (2006)

Výborný nápad z jedem, který Jasonovi koluje v žilách spolu z velmi dobrým režisérem dělají z tohohle filmu výbornou akční podívanou. Dobré byli i rady doktora, jako sex na ulici :) či rady feťáka že v kapkách do uší je látka kterou Jason potřebuje k tomu aby se udržel o trochu déle na životě byli k nezaplacení. Vynikající filmeček, který stojí za podívání..

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Mně se tenhle film líbil, odkazy na předchozí díly se tam mihly, ale nějak mi tam neseděla představitelka Evelyn. Brendan Fraser byl dobrej, rozhodně lepší než Jet Li, který si tam mohl střihnout víc akčnějších scén. Ale Jonathan a jeho hlášky neměly chybu :) a bavily mě po celou dobu filmu. Triky byly pěkné a kdo má rád serii Mumie tak určitě neudělá chybu když se na tenhle film podívá

Wasabi (2001)

Jean Reno je v tomhle filmu vtipný, akční a hrubý ke všem kdo ho dokážou naštvat :) a to mu sedí naprosto dokonale. Skvěle jsem se u tohoto filmu bavil od začátku až do konce. Nejsou tam žádné nudné scény a proto mu dávám 100%

Hvězdná pěchota (1997)

Skvělá kamera, skvělé obsazení a naprosto strhující akce dělá z tohoto filmu nezapomenutelný zážitek pro všechny fandy sci-fi. Nikdy nezapomenu na hlášku Rasčaka "Kdybych byl na jeho místě očekávám že to pro mě uděláte taky"

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Naprostý debakl po skvělé jedničce. Triky bohužel nezachránily tento film, který je jen trapnou parodií na film "Vládci loutek".

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Sice už ne tak povedené jako jednička ale za to o hodně lepší než dvojka. Snaha o návrat ke kořenům broučí trilogie, která snad není ještě u konce. Povedené triky a taky jistá vyšší inteligence všech brouků, kteří si pro vojáky přichystali pár povedených překvapení,jako jsou granáty či ultrazvuk Mozkouna, kterého všichni známe z jedničky. A písnička od pošahaného maršála vážně nemá chybu :)

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Musím říct že po prvním dílu jsem se na dvojku těšil a i když už se netočilo v krásném bílém hávu tak mě dvojka mile překvapila. Jen mi tam chybělo o trochu víc akce. Ale scény kde Narniané ničili kamené podpěry a jezdectvo se zřítilo do propasti se mi spolu s nočním náletem velmi líbily a proto dávám 80% z nadějí že 3 díl bude přeci jen zaměřen na starší publikum..