Aristokratka ve varu (2024)

Lewandowska si ukradla film pro sebe. Komediální role jí sednou.

Dycky Sunderland - Série 3 (2024) (série)

Návrat seriálu potěšil, byť třetí řada je slabší. Nicméně poslední díl to zachránil, protože to je nálož emocí jako prase.

Fallout (2024) (seriál)

Nářez jak hovado. Skvělý obsazení, postavy, akce a výprava. Už se těším na druhou řadu.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Čekal jsem větší průser, ale ten kvalitativní sešup oproti předchozím dvěma filmům je dost značný.

Blue Beetle (2023)

Čekal jsem kravinu, ale dostal jsem překvapivě fungující origin se sympatickými postavami. Solidní nadprůměr.

Bod obnovy (2023)

Jednoduchá kriminálka s naprosto famózním audiovizuálem, který Bodu obnovy pomohl ke čtvrté hvězdě. Hlavní představitelka rovněž výborná.

Dobrá znamení - Série 2 (2023) (série)

Druhá série neztrácí na tempu a dobrých nápadech. Chemie mezi hlavními představiteli je opět skvostná. Chápu, že finále může leckoho zklamat, nebo dokonce urazit, ale náznaků tam bylo tolik, že to bylo jasný, jak to dopadne. Každopádně na třetí sérii je zaděláno moc dobře.

Flash (2023)

Katastrofa to není, jádro příběhu je dobrý. Keatonův návrat potěší, ale jinak to je všechno. Digibordel a debilní finále to zbytečně kazí. Jestli tohle mělo být pro DC Endgame potažmo No Way Home, tak to se jim teda nepovedlo.

Gen V - Season 1 (2023) (série)

Jako výplň to funguje, byť ne všechny postavy jsou sympatické.