Lesní duch (2013)

Byli jsme vůbec na stejným filmu? :) Jistě, na originál to nemá, a nevim, kde jste sebrali, že Raimi se podílel na scénáři. Alvarézovi nechal volnou ruku!!! Každopádně když to srovnám s remaky dalších klasik typu Texaský masakr motorovou pilou, Pátek třináctého nebo Halloween, tak nový Evil Dead je jasný vítěz!!! I když to na 30 let starou klasiku nemá, tak se stále jedná o velmi dobrý HOROR, ano, většina z vás asi vážně neví co to je, jinak si to nedokážu vysvětlit. Jinak pár dobrých nápadů novej rejža měl a závěrečná scéna po titulcích.....GROOVY!!!!! 70%

M*A*S*H (1970)

Na svou dobu geniální. 85%

Paralelní světy (2012)

Fakt téměř geniální nápad. Škoda, že je to využito, tak jak jest. Píše to tu skoro každý, ale ta poslední 20minutovka je vážně debilní. Obrovská škoda. Ale špatný film to není. Procenta přidávám za Kirsten Dunst :) 60%

Mocný vládce Oz (2013)

Je to lepší než Burtonova Alenka. Má to sice slabší scénář, ale Raimi se toho uchopil více jak dobře. Země Oz je vykreslena nádherně a vůbec 3D bylo velmi slušné. A když dojde na akci, tak na tom je Raimi pašák, ta mu na rozdíl od Burtona šla, jde a půjde zobrazit super. A nemohl jsem si nevšimnout Bruce Campbella, i když byl namaskovanej fakt dobře:) A stejně byl nejlepší ten pavouček slézající po své pavučině, když Oz se poprvé procházel "svou" zemí. Vážně? Jedinej pavouček v zemi Oz? Že by vzkaz do Sony/Columbia? :) 75%

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Skvělej Lerman, skvělá Watson a skvělej Miller. Skvělej film!!!!!!!! Pro mě jeden z nejlepších filmů roku! Jak to mohli z Akademie přehlídnout?!!!! :(

Ruby Sparks (2012)

(500) Days of Summer byl lepší film. Přesto je to další nenápadný, ale vážně dobrý, inteligentní počin. 85%

Nic nás nerozdělí (2012)

Je to doják, ale fakt moc dobře natočený. No a scéna s Tsunami? Ta to jenom potvrzuje. Vážně jsem tajil dech.