Scary Movie 3 (2003)

zo série scary movie jednoznačne najlepšia časť u ktorej máte šancu sa zasmiat i pri opätovnom zhliadnutí (čo sa žial nedá povedať o predchádzajúcich častiach), charlie sheen je skvelý a nielsen tiež ujde. avšak nečakajte gejzír gagov ako u bláznivých strelách, alebo žhavých výstreloch.

Pivní bratři (1998)

celkom sklamanie, od tvorcov south parku a davida zuckera som čakal o dosť viac, ale niektoré pasáže filmu sú celkom vtipné.

Milionový závod (2001)

skvela komédia, kde sa však bohužial vynikajúce scény nestriadaju s vybornymi ale o dost slabsimi scenami. cleese a atkinson sú bozsky, zvyšok (hlavne lovitz a jeho rodinka) ujde. nenechajte si újsť muzeum barbie a zraz veteránov!

Připoutejte se, prosím! 2 (1982)

prekvapivo vtipné pokračovanie, napriek tomu že s tým nemá trio zaz, už nič spoločné. i keď je väčšina vtipov okopírovaných z jednotky vôbec to nevadí, stále sa skvele u toho pobavíte.

Připoutejte se, prosím! (1980)

zdá sa mi že ide o prvý väčší úspech tria zaz a to úspech zaslúžený. skvelá paródia s množstvom vtipov a hlášok (Joey, do you like movies about gladiators?) no skrátka dnes už klasika.

Na ostří nože (1997)

skvelé prekvapenie! film má po celý čas vynikajúcu atmosféru a nudiť sa pri akčných scénach tiež nebudete. skvelé výkony hercov ako i medveďa... po pozreti "the grey" som dostal chut na dalsi zo survival filmov a tak som sa rozhodol znovu zhliadnut "the edge" od novo zelandskeho leea tamahoriho (to bolo este ked natacal film ktore mali ako take cojones a este dlhsie predtym nez sa rozhodol spravit karieru ako muz-prostitut obliekajuci si zenske saty).... po pomalsom rozjazde (dobra polhodina uplynie nez dej naberie na obratkach) nenastane krkolomna jazda ale pomay zato iste slapajuci akcny thriller (vsetko povysuje o jeden level na hore vynikajuca hudba klasika goldsmitha a hlavne krasna kamera dona mcalpina), cely film stoji na vykone tradicne skveleho sira hopkinsa (ako "knihomola" ktory je expert na teoriu, ale v praxi prilis skusenosti nema), aleca baldwina (pravdepodobne jediny z klanu baldwinovcov co nieco dokaze zahrat) a hlavne medveda barta (tu je vidiet obrovsky rozdiel v porovnani s "the grey" kde film trocha stracal tempo s nastupom digitalnych vlkov)... skoda ze dej je dost riedky tak obcas film straca tempo, aby vam potom opat rozpumpoval srdce s nastupom akcnych scen... "na ostri noze" nebude nikdy klasika, ale ako slusna zanrovka za pokus stoji...(25/4/12)

Vertical Limit (2000)

film je plný nelogickostí a absolútnych hovadin, ale campbell ako režisér pri inscenovaní akčných scén zachraňuje čo sa dá a tak sa určite pri sledovaní tohto filmu nebudete nudiť

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

každú časť tohto seriálu som videl minimálne tri krát a vždy sa smejem ako blázon. takže bezkonkurenčne naj crazy sitcom z usa!

Braindead - Živí mrtví (1992)

absolútny kult!!!!!!!!!!! jeden z naj filmov všetkých čias!!!!!! skvelá zábava pri ktorej sa nebudete nudiť ani sekundu. jackson je génius a ja pred ním padám na kolená. skutočne, ak ste toto ešte nevideli tak neviete čo je dobrá komédia a skvelý horor. a dúfam, že máte doma aspoň tú sekačku na trávu!

Blbý a blbější (1994)

wow, väčšine ludí sa tento film nebude páčiť, lebo je dosť politicky nekorektný, ale k čertu s tým. je to skvelá zábava s dobrými vtipmi, ktoré len tak už neuvidíte. carrey a daniels sú skvelý idioti! určite si to pozrite a ak máte v susedstve známych na podobnej intelektuálnej úrovni, určite sa k nim začnete chovať inak.