Experti (2006) odpad!

tak som si dal teda dvojkombinaciu panic je nanic a experti a musim povedat ze dost dlho som nevidel take hovadiny. v porovnani tychto dvoch ma ale panic je nanic aspon akotaky dej (ale ich hlavni hrdinovia sa chovaju ako totalny kreteni ktorych by som sprevadil zo sveta pomocou brokovnice) co sa neda povedat o expertoch. to je len hromadka scen ktorej chronologia vobec nedava zmysel a mohli by byt rozne poprehadzovane a vobec by to nevadilo, neskutocne dejove skoky (kedy sa dostal oskar na vysku????), su trapne nevtipne, hrozne zrezirovane a hlavne tie trapne herecke vykony na hranici ochotnicke divadla. treba povedat ze ked si clovek uvedomi ze ludia na toto pytaju vstupne do kina tak mi je z toho trocha smutno a v podstate som aj nastvany!

Panic je nanic (2006) odpad!

totalna sracka, dnes som tiez pozeral pidihajzlika (aka little man) a musim povedat ze pri tom filme som sa obcas zasmial ale bol to smiech nenuteny a po pravde prekvapujuci (cakal som blbost najhrubsieho zrna) to ale nemozem povedat o tomto filmovom skvoste. taku hovadinu ktora je nevtipna, trapna, nudna a hlavne plna nesympatickych postav ktore by si zasluzili vykastrovat a vystrelit do vesmiru (az tak otrasny su) som dost dlho nevidel a nemyslel som si ze to niekedy poviem ale v porovnani s tvorcami tohto paskvilu su aj bratia wayansovci v podstate umelci:-)

Freakazoid! (1995) (seriál)

totalna genialita, ako mladsi chalan som to zral ked to chodilo na nemcoch i ked som nemal sancu pochopit vacsinu humoru a sarkazmu ale uz vtedy mi prislo par vtipov nadcasovych. nedavno som par epizod videl zasa a musim povedat ze je to absolutna BOMBA. totalne sofistikovany a na popkulturnych odkazoch zalozeny humor az mi rozum stoji ze to ma byt pre mlade decka, skor to je taky kresleny monty python!!! staci si pozret na youtube par videii abyste mali predstavu o com to je a urcite mi date za pravdu (btw treba vediet po anglicky)! "-now call me a lawyer. - okay, u are a lawyer!" ROFL

Pidihajzlík (2006)

miestami totalna hovodina ale cuduj sa svete obcas to bolo tak infantilne az to bolo vtipne, hlavne shawn wayans je miestami svojou detskostou totalne haluzny. ku koncu to zacina vyzerat ako nejaky extremny klon sam doma ktory nieje prilis vtipny ani napadity, ale celkovo to nie je taka blbost aku som ocakaval podla traileru. a kerry washington v ulohe vanessy je neskutocne naaaaadherna.

Piráti (2005)

i'm the best pirate hunter! :-)

Sunshine (2007)

povodne 4 *, ale uz je to tyzden od vtedy co som to videl a stale ten film nemozem dostat z hlavy a stale o nom rozmyslam! rozhodne si pojdem kupit dvdcko. je to vazne bomba!

Disturbia (2007)

po pravde musim povedat ze som sa celkom slusne bavil, co ma prekvapilo najviac lebo filmy o mladych a pre mladych mi zvacsa lezu akurat tak na nervy. hlavne tu vsade naokolo vychvalovany shia je vazne dost slusny a i vdaka jeho vykonu sa prilis nenudite. skoda ze sa scenaristi nerozhodli venovat viac postave davida morsea pretoze ta je pravdepodobne najlepsia na celom filme!

Kancl (2005) (seriál)

ako to fanusik originalu the office som pristupoval k jeho americkemu remakeu s despektom a hned prva cast ma utvrdila v tom ze som mal pravdu a ze americania dokazu sprznit skoro vsetko a z dokonalych veci vyrobia hovno bez farby a zapachu. prva cast je skoro kompletne totozna s britskou avsak na rozdiel do nej je nevtipna! nastastie od druhej casti sa to trocha zlepsuje a cim viac sa us office odklonuje od gb office tak je to zabavnejsie. i ked treba uznat ze dokonalost povodneho kanclu nedosahuje (hlavne steve carell podla mna rickymu gervaisovi nestaci a namiesto toho aby bol debil ktoreho mozete lutovat, je to aroganty magor ktoremu zelate vsetko najhorsie) ale nie je to az take zle. uvidim ako dopadne druha seria.

Akademie (2000)

vynikajuce. krasne herecky (silvia a hlavne moja favoritka rumunka rumika powers!), dost dobre natocene sceny (je to private a to je zaruka kvality samozrejme) a hlavne zaverecne orgie su vynikajuce!

Private Gold 26: Tatiana 1 (1999)

dost slusne, pekne baby (hlavne ta mlada madarka druha v poradi ktora si to rozdava s piatimi chalpmi), zaujimavy pribeh a hlavne ta akcia je natocena v pohode a nenudi (co je pri niektorych pornach strasne otravne). som zvedavy na dalsie casti.