Daredevil (2015) (seriál)

Mate radi Marvel komiksy? Radi by jste komiksovy serial a Arrow s Flashem vam prijdou moc teenagerovske?? Pak tedy dejte sanci Daredevilovi. Skvela atmosfera,velice hezky zpracovana akce,slusne fungujici drama a skvele postavy.. Marvel si snad konecne uvedomil,ze na komiksarny koukame i my dospelejsi:)

Birdman (2014)

Pseudo-intelektualni art vyblitek,kde je komedie,kde je drama??? Art filmy mam rad ale tohle je hnuj. Odmyslete si uzasnou kameru a co vam zbyde?? Velice nudny vhled do zivota byvale ztroskotane celebrity,ktera se chce dostat zpatky na do byznysu... Pul hvezda za kameru a pul hvezda za Keatona,zbytek je odpad...

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

BÉÉÉÉÉÉÉČKO JAXWIŇA!!! Ale sakra dobré béčko! Horší než dvojka a trojka,ale lepší než jednička (dle mého subjektivního názoru). Poměrně komiksově laděný vetřelec,sem tam skvělé hlášky: "ÁÁÁÁÁÁ,co to hoří" - "MY" - "Sakra to je fakt!" - "ÁÁÁÁÁÁÁ" :DDD Doporučju SE verzi,těch 7 minut navíc skoro nepostřehnete,teda až na úplný závěr kde.... Však se na to koukněte sami:) Sigourney prej vadí otevřený konec tohoto dílu a ráda by tuhle kultovní ságu pořádně zakončila,tak jí držte palce a budeme mít do tří let (2017?) posledního Vetřelce,možná v režii s otcem série Ridley Scottem!

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Mám rád Hvězdnou bránu uz od mala, SG1 na základce, přes SGA na střední až po SGU v dospělosti. SGU ma jediný problém a to je první řada která se u mě horko těžko vyšplhala na 3 hvězdy. Ovšem řada druhá je to nejlepší seriálové scifi co jsem za poslední roky viděl. 2. série se rozjíždí filozoficko-dramatický epos plný skvělé akce, časových paradoxů, objevů a nových nepřátel. Tvůrci se po slabé první sérii konečně otrkali a převedli nám NEJLEPŠÍ STARGATE VŮBEC!!! O to víc mě bolí u srdce že seriál MGM ukončili (-zabili vlastní vinou) v tom nejlepším:((( Věčná škoda! V koutku duše stále doufám o obnovení pro 3.sérii. Teď se těším na nové Stargate filmy...

Dobývání vesmíru (2010) (pořad)

Je to super,aktuality v kosmonautice kazdy tyden. Mohlo by to byt ale trosku delsi...

Auta 2 (2011)

Mel jsem strach z nizkeho hodnoceni druheho dilu Aut,ale chyba lavky,neskutecne jsem se bavil! James Bond s auty misto lidmi je skvely napad! Tenhle animak si tak nizke hodnoceni urcite nezaslouzi. Deti nemam,takze nemam problem napalit plny pocet! Za me na lehce lepsi nez "hloupoucka" jednicka. Technicky dokonale,plne narazek na slavne filmy,perfektni humor az jsem padal z gauce a Burak jako hlavni postava-CO VIC SI PRAT???

Rychle a zběsile 6 (2013)

MOZKY DO POLOHY OFF! Sesty dil rychle a zbesile by mel mit podtitul Extremne a Silene:D Je to lehce ukecanejsi nez 5tka ale pribeh je jen vata a jedno klise za druhym,zakony fyziky tu neplati a postavy jsou uz spise superhrdinove. Poslednich 50 minut filmu musel stat doslova majlant,ten film smrdi po benzinu primo z obrazovky:D Uz dlouho jsem se takhle u filmu nebavil. Nejlepsi jednohubka za poslednich par let. Tesim se na 7dmicku. 4/5*

Star Trek: Do temnoty (2013)

Jako milovnik scifi moc neznaly fenomenu Star Trek,ktery udelil puvodnimu filmu od J.Je 5* musim u druheho filmu snizit na 4*. Postavy mi v tomhle filmu,oproti jednicce, prijdou takove odbyte,pribeh takovy jalovy.****LEHKY SPOILER**** Jedna "sklo" scena a jeji totalni prekrouceni pri konci filmu odkazujici na stary star trek film (naposledy viden v mych 10letech ) je vylozene trapna,kdyby to skoncilo definitivne,bylo by to za 5* za odvahu. ****KONEC LEHKEHO SPOILERU**** Kazdopadne kvalitni scífko s uzasnymy efekty,hudbou a luxusne charismatickym zaporakem (well done mr. Sherlock),nic vic nic min(3D patri mezi ty lepsi). Prvni film od J.Je byl lepsi,ale muj nazor je pro trekkies asi irelevantni - Jaffa kree

Konečná (2013)

Arnold je ZPĚT!!! A jde mu to jak za mlada! Za mě jeden z nejlepších akčnáků poslední doby! O 2 třídy zábavnější než většina moderních akční slátanin. Super akční scény, zápletka sice banální,ale ne debilní:) Královsky jsem se bavil u tohoto kousku,který mi připomněl akční filmy z 90tek. Je mi moc líto, že film nebyl tak finančně úspěšný jak se předpokládalo,určitě by si to zasloužil. Za 5*

Jmenuji se Khan (2010)

Rainman + Forrest Gump + love story na indicky zpusob odehravajici se v Americe kde nema muslimy nikdo rad. Sice citova vydiracka jako prase, ale zabalena do velmi libive formy Khan je super postava. Po delsi dobe film na ktery budu rad vzpominat.