Gladiátor (2000)

Opravdu povedený film z doby starého Říma. Obzvlášť oceňuji vizuální efekty a hudbu. Russell Crowe zvládl svoji roli na jedničku. Celkové hodnocení ... 5 hvězdiček.

Vzkaz v láhvi (1999)

Romantický příběh s mužným Kevinem Costnerem a milou R. W. Penn v hlavních rolích. Potěšila mě i role P. Newmana. Velmi hezké a dojemné.

Osobní strážce (1992)

Kdysi jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Whitney Houston mě v roli Rachel velmi mile překvapila. Kevinu Costnerovi zase role Franka Farmera opravdu sedla. Fajn hudba ...

Po čem ženy touží (2000)

Skvělá komedie s Melem Gibsonem a Helen Hunt v hlavních rolích. Výborně jsem se bavila první polovinu filmu. Druhá polovina něco málo postrádala ale i přesto 5 hvězdiček.

Vikingové (1999)

V tomto snímku oceňuji výkon Antonia Banderase, kterému daná role padla na tělo. První polovina filmu je mnohem zajímavější než-li druhá, která poněkud nudí.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Pokud divák od tohoto dílka neočekává umělecký zážitek, tak se určitě dobře pobaví. Jim Carrey je v grimasách prostě nedostižný.

Druhá šance (1999)

On a ona. Bruce Willis a Michelle Pfeiffer jako filmoví manželé, jimž se rozpadá manželství. V době, kdy jejich děti odjíždějí na letní tábor, se rozcházejí. Dokáží žít jeden bez druhého? Na to odpoví tento celkem příjemný film Roba Reinera.

Armageddon (1998)

Z mého pohledu bych tento film zařadila hned na druhé místo po Apollu 13. Moc se mi líbil po stránce dějové ( trošku oddechový ) ale i po stránce akční. Troška té romantiky také neuškodila a závěr – dojemný.

Mrazík (1964)

Stejně tak, jako pohádka Pyšná princezna patří mezi klasické vánoční, si myslím, že Mrazík nesmí chybět na obrazovce na Nový rok. Krásná ruská pohádka, kterou můžu vidět každý rok ( teda skoro každý ).

Prci, prci, prcičky (1999)

Celkem zdařilá komedie pro mladé. Alespoň, že Amíci dokáží natočit, jak se baví a o čem přemýšlí dospívající mládež. Docela jsem se bavila