Dvojitý zásah (1991)

dvakrat vandam je lepsi nez jeden.. :D ja tohle vzdy zral..moje srdcovka miluju to a davam plno! :D na 5 to rozhodne neni ale proste to je srdcovka :D jinak tak na 3/5 max :D

Vyproštění (2020)

cekani se vyplatilo..poradnej akcni nasup, kterej si bere to nejlepsi..zatim asi film roku2020 - tezko nekdo udela lepsi vybijenou..nadherna kamera a akce...chris je typek a kosi to jako prase..je to na poctivy 4, ale takhle sem se kurva dlouho nebavil takze davam plnej pekac !

Smrtonosná past 2 (1990)

nejlepsi vanocni film ever..druhej nejlepsi willisuv film..absolutni top miluju to!

Živí mrtví - Série 9 (2018) (série)

hodne dobry..skoda ze nebylo evolve ale i tak cool..a ta scena daryl vs kokot beta asi nej scena z celyho wd a rick no...to bylo silny kurva..

Živí mrtví - Série 7 (2016) (série)

vybijena jako svine..cely dobry par slabochu ale postavy,emoce a hype slape jako krava a negan je zvire prvotridni..konec jako svina..de se do valky !!

Živí mrtví - Série 4 (2013) (série)

4season sem klasicky preskocil nemam to rad a zacal az od 5ky - hodne dobrej vyvoj postav..nemoc je drti nasracky plus svine lidi..mazec!

Živí mrtví - Série 3 (2012) (série)

3season sem klasicky preskocil nemam to rad a zacal az od 4te. - klasicky sem debil - mozna jedna z nej sezon, rick je zvire!

Živí mrtví - Série 2 (2011) (série)

2season sem klasicky preskocil nemam to rad a zacal az od 4te. - sem pica plesniva bylo to kurevsky dobry..ten vyvoj postav / pribehu je proste top..skvele sem se bavil

Živí mrtví - Série 6 (2015) (série)

totalni sleha! ty zvraty,pribehy..kurva to je top..postavy jsem si zamiloval a ten konec..kurva zakonceni!