Nikdo tě nezachrání (2023)

Ellie si to dava, ten film je nemej jak muj soused a invaze se nahrne behem 10min, zajimave scenerie + celkem fajn pribeh, ktery neni asi uplne jasnej hned po shlednuti a necha vas premyslet..jelikoz jsem vyhral soutez chytrosti a krasy a mam velke IQ jako cernoch penis tak zde napisu me pochopeni filmu - takze ty tupa hlavo PRESTAN CIST: Hlavni hrdinka Byrne, zije v izolaci / nikdo ji nema rad za to co provedla (zabila svou kamaradku kamenem do hlavy jako dite) kazdej ve meste ji to dava na jevo - plivou na ni, nebavi se sni, nepozdravi ji —> opovrhujou ji a nenavidi ji, ikdyz ona sama si nedokaze odpustit za to co provedla, proto se chova jak se chova a zije v izolaci od lidi z mestecka, prestoze by se chtela zaclenit (jeji vecne trenovani pozdravu, usmevu - ktery ji nikdo nevraci a naopak davaj najevo nezajem) no a do toho vseho mimozemska invaze..ona se ubrani a zabije ufouna, pote zjisti ze ufouni davaj do lidi parazity, diky kterym se clovek dostane do “zenu” a vidi jen to co chce a je “zacyklenej v happylandu” - Byrne odolava invazi, ale nakonec ji chytnou a prehraji si jeji zivot + zjistime co udelala, a proc se chova tak jak se chova —> zde je jeji zabiti kamaradky, ktere ufoni chteji zmenit jakoby se nestalo aby byla stastna v “zenu se svou kamaradkou” jenze ona se odhodlala zit zivot s nasledky co udelala, proto tomu neveri a nastupuje jeji klon, ktery by ji mel odstranit aby nedelala problemy, jenze to se nepovede a klona zabiji, parazita si vyrve z hrdla a zabije. Ufoni si uvedomi ze vlastne zije cely zivot v izolaci, jakoby by byla vetrelec mezi lidma tak se rozhodnou ji nechat takovou jaka je (rozhodla zit s nasledky cinu co provedla a s jejim presvedcenim ze pres to nejede vlak) mezi nima, kde je konecne stastna - Tancuje u sebe doma..ma tam party..kazdy se sni bavi, “lidi” se na ni smejou a mavaji ji jak si vzdycky prala. vsichni jsou spokojeny 🤌 kamera zooom invaze probiha masivne po celem svete (nejspis) pres vsechno stejne 2/5 😞

Havěť (2023)

Jakoze neni zadnej dobrej film s pavoukem, krome spidermana, ale tohle bylo fakt celkem dobry..Ta segra me fakt srala jak mu vypinala svetla, protoze jim fakt ublizovala a nedokazala ani na podruhe pochopit ze je to muze zabit !!! par nedomyslenosti to tahne dolu, ale jinak fakt fajn..pavouci byly fakt hnusny a killy dobry, postavy nebyly uplny dementi a ty dva typci co jsou uplny divny dementi a sbiraj havet a jejich decky sen bylo mit spolecnou zoo zahralo celkem na emoce, protoze neco presne stejneho jsem chtel s mojim kamaradem, takze jestli to ctes ty kryple zkurvenej tak si dej facky..cely jsi to posral jako kaleb 😞 to jsem se zase rozvasnil ale davam silny 3/5 🤌

Deep Water (2022)

Starej koren, kterej ma rad svuj klid i zenu a neni normalni - teda aspon podle ni - ona zase mlada kurva co prca kazdeho na potkani..tenhle film je o lasce a hledani kompromisu.. jejich vztah by jim kdekdo zavidel! affleck je skvelej typek a manzel, ta kurva je hot ale nakonec ji to vsechno dojde, ze to delal pro ni!! 🫴

Godzilla Minus One (2023)

NESKUTECNOST…takhle jsem si neuzil nic hrozne dlouho…takhle ma vypadat monster film..ta godzila je brutalni !!!

Zatracená krvavá láska (2024)

Holky zacvicili..ty vole ale jak.. strasne rad bych dal 4* hvezdu, ale nejde to - na to je to moc silene a mimozni.. ja chapu, ze holky to nemaj snadne, ale bez tech jejich “psycho” stavu by to byla jinak kvalitni vec se skvelyma twistama a pribehem..ten scifi konec to cely uplne rozbil.. 🙁 ale jinak kvalita 🤌 kdo ma rad cvicbu at si hvezdu prida 🫴

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Slabsi jak 1serie, kvuli pribehu - zacne se tu motat vic postav a Reacher uz neni stredem pozornosti, takze nema tolik prostoru na hlasky a bejt vtipnej, ale obcas tam je granat jako svin..skvely gagy jsou tu ale od ostatnich a je to pora fajn..tesim se na 3serii na snehovou bouri 🤌 4/5 amazon ma ted fakt asi nejlepsi series 😇

Reacher - Season 1 (2022) (série)

Plna palba, tohle sedne snad kazdymu - hrozne dobre napsana a drsna kriminalka, ktera neztraci na otackach... zkracene deadpoolovsky humor a ignorantstvi + brutalni nekompromisni gore, na detailech zalezi a davam 5/5 🤌

Fallout (2024) (seriál)

naprosta pecka tyvole!

Halo - Svatyně (2024) (epizoda)

to je zase na strel jak hovado.. zase mam chut na celou herni serii 😇

Obchodníci s bolestí (2023)

emily a evans a podvody,intriky, lzi a povrchni lidi..bylo to celkem utahany..idealni jednohubka na netflix