Hrozba smrti (2024)

Povedenej remake, conor je dobrej dement a zvire, Jake slusne nasypal.. davani si do drzky je cool, bavil jsem se a chci vic 😀 3/5

The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) (seriál)

Jakoze asi od 9sezony WD je tohle to nejlepsi co udelali a pomohl tomu navrat Ricka, kterej je proste tahoun a je skvelej…jak silne to zacalo tak to u konce dost ztracelo, ale co uz… uzil jsem si to a doufam, ze uz to nechaj uzavrene jak by melo. 😊 Kazdopadne Rick ma porad svoji auru, ale uz jsem to potom necitil tolik jako v puvodnich WD - to je asi tim ze tam snim clovek zil a prozival to a jeho konec i oplakal. Jenze tady clovek cekal, ze se konecne vrati a vlastne to melo wow efekt ktery se ke konci vytratil, muze za to ze je to kratka miniserie ktera ma uzavrit pribeh - to chapu a proto to funguje..jak rikam, doufam ze uz vtom nebudou hrabat a zustane to uzavrene 🤌 fan hodnoceni 5/5 realne je to 3-4/5

Vyměřený čas (2011)

Velky prekvapeni s Justinkem..prvni pulka naprosty delo a ultimatni zalezitost..potom se to totalne posere a stane se ztoho prumerna chcanka.. 😞 presto napad skvelej a pribeh do poloviny fakt bomba.. zivot neni o penezich, ale o casu..a toho moc neni / nebo je ?? PS: Leonard potesil 😀 3/5

Žraloci v Paříži (2024)

Uprimne jsem to cekal lepsi..jako vtip dobry, jedina uchazejici scena jsou katakomby..jinak film na netflix ideal..gens zklamal jako svine..ztrata casu 😞 2/5

Můj kámoš špión: Věčné město (2024)

Batista je seschlej jak parek ve 3 rano na benzine..hloupa kravina, ktera uz ani neni zabavna..jako kravina na amazon dobry, ale jinak je ten film k nicemu.. 😞 2/5

Den díkůvzdání (2023)

Ty vole konecne neco! Tohle jsem prehlizel a ted se ktomu dostal, no pribeh je hloupouckej, ale je to slasher a Eli je starej prasak takze vime od hostelu, ze gore ovlada..prekvapilo me kolik tu toho je a jak je to celkem vyzivne. Zabijak je slusnej, s nicim se moc nesere..postavy teen slecny a borecci jsou dobry i vtipny..koseni je potesujici..jo tohle by slo.. 😊 3/5

The Last Breath (2024)

Dalsi letni osvezeni..bohuzel zase ne..zralok neni uplne marnej, vypada celkem k svetu a potapeci technika je tu na vysoky urovni (je videt ze byl dohled) jenze ty vole…cely to zabijou debilni postavy s jeste horsima proslovama…druha pulka, kdy se jede survial proti zralokovi je napinavej a dobre se na to i kouka, jenze to zase zabije pak konec, kterej je jak nejakej easter egg ending ze nejake hry 😀 bohuzel zase nic 2/5

Flycatcher (2024)

Tohle bylo celkem prekvapko…doporucim nic necist a jit do filmu, kterej je klasickej summer shark attack, to co nasleduje je velke prekvapeni, jen je skoda, ze to natacel bridil… 😓 holky jsou pekny, ale chovaj se jak kravy - kamera je nahovno a cely je to takovy nic moc.. docela zajimavej napad s malym rozpoctem 😢 2/5

Tiché místo: První den (2024)

Já nevim…první a druhy dil je tak dobrej kvuli postavam a prekvapeni z neznama (chapej monster a jak ten svet vlastne funguje). Tenhle dil mel byl prequel ale vlastne se clovek nic nedozvedel, priserak tam proste spadne a je to.. 🙂 pritom jich tu je jak smeti a jsou totalne neschopny, v dilech s emily bylo jedno monstrum smrtelne, tady jich 50 nenajde ani kocku 😀 kazdopadne co tu je fajn jsou postavy -> jejich pribeh, hlavne hlavni postava je zajimava..fakt nevim..blbe se to hodnoti..je to uz film bez duse, kterej dobre vypada.. 😤 2/5 nebo 3/5 😞

Pád (2013) (seriál)

Dejna zraje jako vino, kurva ta je ted hot..zaporak skvelej —> super kriminalni serial, kterej se zajimave vyvine -> hlavni duo je skvele, uzil jsem si to. 4/5