Lásky čas (2013)

Vsadil bych se, že český distributor About Time ani neviděl, jinak by určitě nevymyslel tak stupidní název, který vůbec nevystihuje podstatu filmu. Tak, to bychom měli. Co se týče samotného snímku, od Curtise jsem přece jen čekal kapánek více. Možná je to tím, že Láska nebeská patří mezi moje TOP filmy, možná je to otřesnou ofinou Rachel McAdams, zkrátka a dobře, něco mi tu nehraje. Ústřední motiv cestování v čase je sice zajímavý, nicméně v druhé polovině filmu mi spíše vadil. Některé "vracečky" sem tam balancovaly na hraně trapnosti (reunion s blonckou a její přítelkyní), některé zase sloužily čistě k pobavení (first sex). A výsledné poselství filmu, i když bylo do jisté míry uspokojivé, vyznělo tak nějak do prázdna. Každopádně timing do předvánočního času se Curtisovi povedl, v tomto čase milými filmy nikdo nepohrdne. Za hravost, Billa Nighyho a pár povedených scén - slabé 4*.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Od tohohle filmu jsem příběh neočekával...ale scény jako ta v lese, nebo ta na balkóně, kde se odehrává šachová partie, se opravdu povedly a vryly se mi do paměti....proto 4 hvězdy...

The Art of Flight (2011)

Jsem snowboardista, tudíž jsem byl v rauši. Mezi snowboardovými filmy top.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Z látky, která by mohla být převratná ( Cowboys x Aliens), se vyklubalo řadové sci-fi, které není ovšem na podívání vůbec špatné.

Barbar Conan (2011)

Víte, kdyby takovou látku uchopil za dobrý konec někdo schopnější než Nispel, dost dobře by z toho mohlo být fantasy, na které se bude vzpomínat. To, co Nispel vytvořil, se stěží může rovnat seriálové Xeně nebo Herkulovi. Pane Nispel, vy jste to teda zbabral.......takhle položit na kolena jméno tohoto filmu a podrazit očekávání včech těch fanoušků této ságy. Fuj!

Zkažená úča (2011)

Klasické americké klišé, kde překvapí až konec - hlavní hrdinka by překvapivě měla dostat co proto, ale... :) ...první film, kde jsem si všiml, že i Cameron Diaz stárne. Pro pobavení, nic víc, nic míň.

Speciální jednotka (2011)

Dvě hvězdy jsem v podstatě ubral za absolutní nelogické chování, tři hvězdy jsem nechal za brilantně natočené scény. (best: prchající sniper).

Lidská stonožka 2 (2011) odpad!

Ok, Tome Sixi, vezmi toho hnusnýho tlusťocha a běžte do prdele. A už nikdy z ní nevylejzejte. Tohle je ten největší hnus, co jsem kdy viděl, a to mám hodně silnej žaludek. Horrory a nechutnosti ano, rodící maminky za běhu a hovna na kameře...ne. (Omlouvám se za sprosté výrazy,ale jinak to tady u toho snímku vystihnout nešlo...vlastně by se to dalo napsat ještě mnohem hůř).

Nákaza (2011)

Zajímavý námět bez špetky inovace a nezáživnými postavami. Vůbec mi nevadilo, když se některé z postav něco stalo, protože mi film nedovolil vypěstovat si k žádné vztah.