Vyměřený čas (2011)

Sci-fi s geniálním námětem, neodpovídajícím prostředím, dobrým Timberlakem, skvělým Murphym a otřesným během na 20ti centimetrových podpadcích :)

Partička (2009) (pořad)

Geniální nápad, jak jak mladé, tak i staré diváky připoutat na půl hodiny k obrazovce. Možná to sem tam ve scénkách skřípe, ale od toho je tady to slovo "improvizační" show. Ve Zlíně jsem zažil i Partičku naživo, a to jen stvrdilo můj názor, že tohle tady dlouho nebylo.

Země kůlů (2010)

Prakticky mi do pěti hvězd přebýval ten jeden jedinej "chytrej" ke konci, kterej to trochu pokazil.

Vysloužilí lvi (2003)

Pohodový film, říznutý lehkou pohádkovostí a dobrodružstvím. Duvall a Caine jsou prostě a jednoduše boží herci, a když se sejdou na jednom plátně, nemůže jim to zkazit ani Haley Joel Osment, jehož ksichtík mě naposledy bral v Šestém smyslu.

Půlnoc v Paříži (2011)

Pěkná, lehce abstraktní podívaná, ve které exceluje Owen Wilson a noční Paříž. Vlastně je to takové nenásilná reklama na krásy tohoto dekadentního města, a musím se přiznat, takhle reklama mne dostala...

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Komentář napíšu až po více dílech, zatím však Roden vs. Pauhoufová = nice!

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Musím podotknout, že ve filmech o X menech skáču od jednoho k druhému (napřed jsem viděl jedničku, potom First Class, dvojku myslím ještě vůbec)...Ale i tak vždy vím, o co běží a co se týká tohoto kousku, nebyl jsem zklamaný, jen škoda, že Vinnie Jones nedostal se svou postavou Juggenauta více prostoru.

Transformers 3 (2011)

Čistokrevná akce, která je pěkná.....zezačátku. V druhé polovině mi to už přišlo, jako kdyby jste o sebe mlátili hračkami a natáčeli to na kameru..Je pěkné se na to dívat,ale film skončí a vy si řeknete: "Dobrý, ale jednička byla lepší". Což vystihuje i vzkaz Bayovi - Natoč něco jiného, protože Transformerům už pomalu dochází dech...

Drive (2011)

Film se pomalu, kradnými pohyby pohybuje dopředu, tiše našlapuje, aby mohl v druhé půlce zasadit rány, při kterých budete koulet očima....Skoro bych řekl komorní thriller, ve kterém Ryan Gosling ztvárnil filmového sympaťáka roku.

Šmoulové (2011) odpad!

Stačilo mi asi jen 30 minut...Tohle mělo zůstat na papíře. Radši si pusťte seriál z roku ´81, neprohloupíte.