Muži v naději (2011)

Rozhodně o hodně lepší než Ženy v pokušení, a to hlavně díky Macháčkovi. Ta role mu sedla jak prdel na hrnec. Jen mě mrzí ten skok na vážnou notu v půlce filmu, tak v tomto ztřeštěném filmu působí jako pěst na oko. Ale ruku na srdce, může se dnešní divák vybírat z tolika současných českých filmů, u kterých se od srdce zasměje??nemyslím...A Vejdělkovi se to povedlo.

Biutiful (2010)

Ani výborný Javier Bardem a výtečné téma nesmaže tu strašnou pachuť z dlouhé stopáže. Zbytečných a nic neříkajících scén je zde skutečně hodně, a tak Biutiful hodně ztrácí na své syrovosti a komplexnosti. Škoda, Iñárritu mohl znova oslnit, ale bohužel..snad přístě. A klidně znovu spolu s Bardemem.

Ninja Assassin (2009)

OK, souboje jsou super.................a to je všechno co je v tomto filmu dobré..

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Tento díl Pirátů z Karibiku jsem již nepovažoval za filmovou událost, a udělal jsem dobře. Totálně nudný děj, okopírované scenérie z předchozích dílů ( jeskyně), Penelope Cruz překvapivě nic moc přitažlivá a Depp?? hmmm, ten kluk už by měl Jacka Sparrowa pomalu hodit přes palubu...

Drive Angry (2011)

V tomto filmu stačí dvě jména... Amber Heard a William Fichter.

Obhájce (2011)

Inteligentní podívaná ze soudního prostředí, v němž exceluje Matthew McConaughey coby advokátní eso. Vybroušené dialogy, chytrá pointa, výborná gradace příběhu. Jo jo, tohle já můžu.

Pan Bobr (2011)

Mno, čekal jsem větší nášup emocí, ale celý film se mi zdál velmi emocionálně povrchní, jako kdybych se nemohl plně vcítit do hlavního hrdiny a jeho problémů. Záhlaví filmu nás podle mého názoru mylně informuje, že jde o komediální drama, protože o komedii teda nejde ani náhodou. Celý snímek na mne působí velmi rozporuplným dojmem, na jedné straně je to výborný Mel Gibson, námět a hudba, na druhé straně emoční prázdnota.

Ti druzí (2001)

Mrazivý film. Můj zážitek jen podtrhuje výborná pointa, a i když je celkem průhledná už v průběhu filmu, stejně jsem byl ke konci velmi spokojen.

Hon na čarodějnice (2011)

No jo, Cage se plácá v hovnech, ale i takové hovno dokáže občas pobavit.

Grave Encounters (2011)

Nebýt první půlky, která byla až neuvěřitelně trapná, by Grave Encounters překonalo i Blair Witch Project. Fans of Paranormal Activity, go fuck yourself!!!