Dobrý ročník (2006)

Zkrátka: Pokud hledáte pohodový film, který Vám zvedne náladu, sáhněte po Dobrém ročníku.

Dokonalý trik (2006)

Ano, film má svoje kouzlo, má k dispozici dobré herce, zvraty a výpravu, výborný scénář a parádní příběh, ale celé to na mne působilo tak nějak odcizele...Nemohl jsem se dokonale vcítit do příběhu a vytvořit si tak ucelený pohled na tento film, který má svoje jisté kvality, které ale u mne zůstávají jaksi nedoceněny....Budu se muset na celou tuto show podívat ještě jednou, protože mé slabé hodnocení se mě samotnému nechce ani veřit.

Faunův labyrint (2006)

Určitě nevšední podívaná, u které jsem se ovšem sem tam nudil. Ale tuhle nudu neberu v potaz, protože ji hravě přehluší stylový faun, dobré vyprávěcí tempo a v neposlední řadě poněkud drastické scény, které ovšem dodávájí filmu jeho nevšední vzezření. Suma sumárum dobrá podívaná, která by se ale v mém případě obešla bez tak dlouhé stopáže.

Hory mají oči (2006)

Zezačátku dobrá atmosféra, na konci čirá řezničina....ani jedno ale nedosahuje moc dobrých kvalit....průměr..

Ils (2006)

No po přečtení pár komentářů před shlédnutím filmu jsem jimi byl velmi naspeedován, po shlédnutí mám spíše smíšené pocity. Začátek filmu je spíše taková klišovitá scéna, následná prohlídka domu velmi divná (dva v tak velkém baráku?, úplně sami?) a další scény velmi připomínající Eden Lake. plus připisuji délce filmu, 80 minut je tak akorát. Ve zkratce pár dobrých scén, jinak už stokrát viděné téma.

Kráska v nesnázích (2006)

Český film ,který je zábavný a má hlavu a patu, to se v dněšní české kinematografii nevidí zas tak často....Schmitzer hraje na jedničku!

Krvavý diamant (2006)

Úchvatná, dojemná podívaná o tom, jak silná může být otcovská láska...Djimon podává výborný výkon, a troufám si říct, že v tomto kousku porazil i zkušeného DiCapria.....Výborné!

Ledová smrt (2006)

Pro: hudba Proti: ukrutná šablonovitost, typická vyvražďovačka bez špetky originality

Let's Dance (2006)

Kupodivu se mi to líbilo, i když filmy podobného rázu vůbec nevyhledávám.....Ač je mi tanec vzdálený asi tak jak vrcholovému atletovi šachy, byl jsem mile překvapen.....Sympatičtí hlavní hrdinové, k tomu dobrá hudba a choreografie......příběh neberu v potaz, u Step up je zakázáno myslet :-)

Návrat na vrchol (2006)

Příběh podle skutečné události, který ve mne zanechal příjemný pocit, který zahřál u srdce.....