Kvaska (2007)

Hudba!...kdyby nebylo hudby, bylo by o dvě hvězdy míň...

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Bez žádné upjatosti k hip hopové kultuře, či náklonnosti k rapu, čistě neutrálně říkám, že ten film má šťávu. A jestli je ten příběh opravdu příběhem Curtise Jacksona alias 50 Centa, smekám i před ním. Nebýt nudnějších pasáží ve filmu,dal bych 4 a půl hvězdy.P. S. :nechápu kometáře KryplXxXe a dalších,co mají problém s barvou pleti. Chlapci, to jste na špatné stránce, tady se hodnotí filmy!

Legendy z Dogtownu (2005)

Napůl film, napůl dokument. Skvělí herci+dobrý scénář+sedmdesátá léta+zábava=Začátky skateboardingu se vším všudy.

Strážce (2006)

Mile mne překvapil výkon Douglase, kterého až tak nemusím....Na jedno zkouknutí Strážce je, podruhé bych se ale už nebavil.

Úsvit mrtvých (2004)

Jooo! V dnešní době se čím dál tím víc točí filmy o zombiích, ale jen málo který má takovou šťávu jako tenhle....doslova mi bušil na nervy!

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Byl jsem fascinovaný autentičností a realističností války, která byla v seriálu tak krásně vykreslená. Po Vojínovi Ryanovi nejlepší válečný snímek.(i když ,,jen" seriál)

Kung Fu Panda (2008)

První třetina výborná, druhá stála skoro za nic a poslední byla mírně nadprůměrná. Žádná extra zábava....Dvakrát bych si Pandu nepustil.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Vzhledem k tomu, že jako malý byla moje nejoblíbenější hra právě Tomb raider, dávám z nostalgie k silikonové krásce jednu hvězdu navíc. Film zklamal snad ve všech ohledech, snad jen akční scény stojí za zmínku. Scénář chabý, příběh ještě chabější. Jediné na co se dá dívat je nakonec jen Angelina Jolie.

Válka světů (2005)

Amerického patosu možná až moc, ale bohatě mi to vynahradily napínavé scény a akční sekvence jsou také výborné. ,,Sklepní,, scéna je výborně zvládnutá a opravdu hraje na psychiku diváka. Jo a trapný konec se nakonec dá částečně omluvit.