Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 2 body
Netenit
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Akční
Komedie
Horor
Drama
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Česko
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Klub rváčů
(1999)
Chappie
(2015)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Truman Show
(1998)
Dračí srdce
(1996)
Mumie
(1999)
Všemocný
(2011)
Císařův pekař - Pekařův císař
(1951)
Návštěvníci
(1993)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(5)
knedlicek05
Vojtas12
PARASITE
TunerWole
PatrikRokl