• Fantasy

Gen V - Strážci Godolkinu (2023) (epizoda)

Poslední 3 epky naprosto skvělé a ten konec, myslím ten real konec mezi titulky. JO JO zatleskal jsem si pořádně nahlas!! :D

Na seznamu smrti - Série 1 (2022) (série)

Hodně dlouho jsem se tomu bránil a to byla sakra velká chyba. Někdo si tu stěžoval na velkou míru flashbacku, mě to vubrc nevadilo a ještě více to umocnilo emoční dopad. Akce není zase tak tolik jak by si každý myslel ale, když už je tak je výborná a odmnenujici a Chris si vážnou roli neskutečně dává. 5. epizoda byla skvělá ale podle mě je tady až moc nadhodnocena. Ale nechápu důvod druhé série, seriál konci tak jak ma. Krásných 8/10 Amazon prostě jede bomby!!!

Loki - Srdce TVA (2023) (epizoda)

No řekl bych, že už to začalo (a doufám, že to značí i druhou šanci pro MCU). Čím to je, že každá 4. epizoda je v Lokim totální vyjeb mysli...

Gen V - Vítej mezi stvůrami (2023) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda ale vzhledem k teasu na další díl mi něco říká, že se to rychle změní. He is back!!!

V ráji (2023)

Film co nekončí happy endem, no já zírám. A jako třešnička na dortu skvělý visuál.

Loki - Bídák Brad (2023) (epizoda)

Tohle je kvalitou absolutně úplně někde jinde co se týče všech MCU seriálů.

Kolo času - Co se mělo stát (2023) (epizoda)

To se pos*ali... ne, celou dobu ten seriál působí tak komorně a oni tam v poslední epizodě drobnou téměř hodinovou akci. Nádherné finále a teď se opravdu nemůžu dočkat třetí série. Konečně fantasy seriál, který působí tak komplexně a pokud bude kvalita stoupat jako v případě první a druhé série (a že to je sakra velký skok jak v kvalitě tak narrativu) tak 4. nebo 5. série bude konkurence schopna Game of Thrones a to je skvělé. Poprvé dávám vyšší než 9 a celkově sérii 8,5. Opravdu jsem se bavil až na pár nelogickych blbosti ale je to fantasy a to si pravidla kolikrát maličko ohne pro potřebu příběhu

Gen V - Celá pravda (2023) (epizoda)

Konečně vážně dobrá epizoda ale co to sakra bylo ten střih na konci...

Ahsoka - Část 8: Jedi, čarodějnice a vojevůdce (2023) (epizoda)

Hodně divná epizoda. To, že to bude nevyřešený se dalo čekat ale, že bude mít člověk několikrát více otázek než před seriálem to tedy ne. Hodně otevřený konec ale partie je na stole a uvidíme co bude dál. Každopádně doufám, že se to propojí s Mandem a bude se tohle vše řešit v season 4 a nasledné to vyvrcholí v tom chystaném filmu. Tato epizoda ohodnotit nejde ale celkově za season 8/10