Star proti silám zla (2015) (seriál)

Jsem nesmírně spokojen s tímto seriálem, jak dokázal něco rozehrát a také to krásně zakončit. Díly jsou vždy o něčem jiném a lehce posouvají příběh a vztahy postav dopředu, i když si to ani neuvědomujete. Seriál vám představuje princeznu Star, která je v lidském světě a objevuje vše co je pro ní neznámé a jejím kamarádem Markem zažívají velice zábavné a někdy i poněkud emocionální dobrodružství. Krásná animace, dobře napsané a vtipné postavy, kreativní a originální potvůrky a příšerky, krásné světy které vás překvapí tím co skrývají, TO VŠE TENTO SERIÁL MÁ A JÁ SI TO TOTÁLNĚ ZAMILOVAL. Jediné co mě na tomto seriálu štve je, že jsem čekal trošku jiný konec, ale dostal jsem ještě lepší :D, což je nejspíš pozitivní než negativní. Přes to vše se jedná o velice kvalitní animovaný seriál, který si zamilujete a vždy budete chtít víc a víc. DOPORUČUJU 9,5/10

Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Velice zajímavý seriál, který mě zpočátku trochu odrazoval tím že na sebe díly nenavazují ale po chvíli vám dojde, že to je na tom to SUPER. Tvůrci mají obrovské možnosti a obrovské množství nápadů pro jednotlivé díly, které jsou od sebe velice odlišné a každý si najde něco co mu padne a zamiluje. Mě se třeba nejlépe hodnocené díly přišly nadhodnocené a ty které mají zase špatně hodnocení tak mi přišly geniálně napsané a vizuálně podmanivé. Velice doporučuji všem co hledají něco nového a svěžího.    8/10

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Někdo udělá špatnou komixovku, někdo udělá dobrou komixovku ale pak je tu James Gunn, který udělá MASTERPIECE. Noví strážci jsou emocionálnější než předešlé díly a loučí se s našimi oblíbenými postavami v perfektním stylu, který ale nezapomíná na skvělý humor kterého tu bylo dost a já se velice bavil. Příběh je skvělý a osobně bych ho rozdělil na tři části, přičemž první a třetí část je perfektní, tak druhá část se trošku táhne ale splňuje vše co má a v tempu nezaostává. Musím vypíchnout jedny z nejlepších akčních scén, které jsme v MCU zatím mohli vidět, a celá ta akční scéna, které byla natočena na jeden záběr byla KULERVOUCÍ a já jen koukal a nedýchal jak skvěle to vypadalo. Tento film je takový lék po tom všem odpadu co nám teď Marvel naděloval a pokud James Gunn bude takhle dělat nové DC filmy, tak by se měl Marvel hodně bát. Nakonec ještě chválím skvělý český dabing, který se nebál používat hrubá a sprostá slova, která by mohla v překladu zaniknout. Jeden z nejlepších komixových filmů za poslední dobu a skvělá tečka za skvělou trilogií.  9/10

Love, Death & Robots - Tři roboti (2019) (epizoda)

První díl který jsem viděl a musím se přiznat že jsem se velice bavil 😄. Tři velice odlišní robůtci, kteří bloudí po rozpadlém městě a objevují pro ně neznámé věci bylo velice vtipné sledovat. Musím vypíchnou perfektní 3D animací, která někdy vypadá vážně jako hraný film a určitě bych se nezlobil kdyby vyšel nějaký scifi film s touto skvělou animací. 10/10

Šingeki no kjodžin - Da – tó – kjoku (2017) (epizoda)

Minulá epizoda něco rozehrála a nadhodila míček, a tento díl byl totální homerun a naprostá pecka v akci a emocích. EPIC FIGHT a nemůžu se dočkat na další podobné souboje.

Šingeki no kjodžin - Senši (2017) (epizoda)

Tady nejde říct víc než jen WOW, ten twist na konci mě šokoval a sevřel mě půlky tak že sekvoje v kanadské přírodě začali praskat ❤️🔥

Skála (1996)

Říkali jste si někdy, jestli Nicolas Cage natočil nějaký velice kvalitní film s výbornou akcí, herci, kamerou a dějem? Pokud ano tak je to tento film, který jsem si prostě musel pustit, nejen kvůli Cageovi ale také kvůli výborným ohlasům od MovieZone ( čímž jím tímto příspěvkem velice děkuji ). Jak bych nejlépe popsal tento film? No je to totální testosteroňácká jízda s nadupaným obsazením, masivní akcí a zápletka okolo mise do Skály ( Alkatraz ), je skvělá a váš tep se bude zvětšovat podle toho jak daleko v příběhu jste. Michael Bay prostě umí dělat ty praktický efekty, plných explozí aut, tankerů a všeho možného co na plátně najdete. Ed Harris jako záporák funguje na jedničku a tyhle role mu prostě sedí jak prdel na hrnec a chemie mezi Connerym a Cageem je naprosto super a v některých momentech dokáže vážně pobavit. SUPER AKČNÍ JÍZDA 10/10

Pravdivé lži (1994)

Jednoho dne jsem brouzdal po ČSFD a hledal jsem nějaké staré akčňáky, které mi unikly a najednou jsem narazil na film s 80 procenty a mě šokovalo, že to má tak pozitivní hodnocení a že zde hraje Arnold a já to stále neviděl. Neměl jsem žádná očekávání ale za prvních 15 minut mě ten film chytil, zaujal a už nepustil. Pane bože, jak já se bavil tou akcí, humorem a originálním a zajímavým příběhem s výborným obsazením kde se mi velice líbila mladá Jamie Lee Curtis, která je zde vážně sexy a společně s Arnoldem vytváří skvělou chemii. Chválím ještě akční scény, které využívají vše co dané prostředí nabízí a bitka na záchodech bude v mé paměti ještě vážně dlouho. Ani sám nevím co se mi na tomto filmu nelíbilo a co bych mohl vytknout což z tohoto filmu dělá s T2 nejlepším filmem Arnolda. 10/10

Šingeki no kjodžin - Season 1 (2013) (série)

Konečně jsem dokoukal první sérii a musím jen a jen tleskat. Tak perfektně naanimovanou akci jsem dlouho neviděl k tomu je tu perfektní hudba a ještě lepší postavy s realistickými charaktery a emocemi, které z nich cítíte a jsou velice uvěřitelné a celému seriálu to dodává ten šmrnc. 9,5/10

Sebevražedný oddíl: Rozpoutané peklo (2018)

Páni, nic jsem nečekal a dostal jsem jeden z nejlepších DC animáků, který srši akcí, vtipy a zajímavými postavami. Pokud milujete koncept sebevražedného oddílu tak byste to měli určitě vidět a za mě silných 9/10.