• Thriller

Kaštánek (2021) (seriál)

Norové a Dánové fakt umí. Mám moc ráda jejich filmy. Je v nich vždy něco mrazivého až děsivého. Kaštánek je super minisérie. Všechny díly jsem vyloženě hltala a to nemluvím o konci. Příjemně mě překvapil. Obsazení mi nijak nevadilo. Za mne plný počet hvězd

Drahý zesnulý (1964) (TV film)

Kouzelná komedie se skvělým obsazením.

U nás v Mechově (1960)

Za mě plný počet hvězd. Nádherně obsazená komedie z jedné kouzelné české vesničky. Co se týká námětu, tak ten je pojatý velmi dobře.

V mysli vraha (2015)

Zajímavý námět a myslím, že i dobře zpracované. Obsazení hvězdné. Sir Anthony Hopkins opět nezklamal a Farrell jako psychopat také ne.

Kde zpívají raci (2022)

Tenhle skvostný film mě opravdu dostal. Ke konci jsem měla až husí kůži. Opravdu krásné a moc ráda se na něj ještě někdy podívám. Daisy Edgar Jones tuhle roli zahrála bravurně. Neumím si představit někoho jiného kdo by se do této role hodil. Musím hodnotit plným počtem hvězdiček

Dcera (2021)

Myslím, že tenhle film je dost podhodnocený. Mě osobně se líbil. Jen bych ho nenazvala thrillerem, ale spíše psychologické drama. Námět dobrý. Herecké obsazení a výkony super. Finále bylo překvapující. Za mě jednoznačně 4*

Únos (1997)

Jako thriller dobrý, ale něco mi v něm chybělo