• Thriller

Masakr v kopcích (2009)

Co napsat.....snad jen to, že půlka filmu byla o ničem. Potom se to až nechutně rozjelo. Vyvražďovačky mám ráda, ale musejí být na úrovni.....ne jako tahle. Dám jednu hvězdu

Nahá kořist (2007)

Prý natočeno podle skutečné události sériového vraha Roberta Hansena. No řekla bych, že do toho má tenhle film hodně daleko. To Území mrazu bylo natočené mnohem lépe

Infiesto (2023)

Tato kriminálka nebyla až tak špatná, ale něco mi tam chybělo. Španělé umí natočit i lepší. Myslím, že kdyby to natočili seveřané, tak to bude o dost lepší. Přece jen oni umí tu atmosféru lépe vyzdvihnout

Šílená noc (2022)

Musím dát plný počet hvězd. První čtvrtina nic moc, ale potom jsem se bavila až do samého konce. Prvky ze Sám doma a Smrtonosné pasti tomu dalo to pravé ořechové. Rvačka Santy a neřádů za vánoční písně Bryana Adamse byla třešničkou na dortu. Určo si to pustím někdy znova....jinak za horor ani thriller bych tohle nepovažovala. Spíše krimi komedie

#annaismissing (2023)

Zrovna nedávno jsem si říkala, že Češi neumějí natočit solidní thriller a hop a je tu. Zajímavý námět a zpracování. Nenudila jsem se a konec pro mě byl překvapivý. Nečekala jsem to. Za mě super a víc takových filmů

V zajetí mysli (2022)

Co k tomu napsat. Snad jen, že film je inspirován a to ne moc dobře filmy Sedm a Vraždy podle Jidáše, tak to vidím já. Scénáristi tomu mohli dát víc šťávy. Chvilkama mi to přišlo unylé. Chybělo mi tam více napětí. Co se týče obsazení....Martin Lawrence je spíše komik, tak nějak do role detektiva mi nesedl. John Malkovich jako vrah čekající na popravu též nic moc. Zrovna od něho jsem čekala více ba dokonce jsem si myslela, že tenhle thriller potáhne on. Melissa Roxburgh má určitě jednou našlápnuto na lepší dílo. Hodnotím lepšími 3*

Knižní klub zabijáků (2023)

Takový pokus o repliku Tajemství loňského léta. I když tohle se moc nepovedlo. Jako námět dobrý. Mám ráda vyvražďovačky. Kdyby do toho scénáristi dali víc mohl z toho být i dobrej horůrek. Připadá mi, že to dost odflákli. Dám slabší 3* a to za námět a masku vrahounů

Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Mě se tenhle seriál líbil. Samotné vyšetřování bylo ok. Herecké výkony také v pořádku. Mohlo to být alespoň trochu napínavější, když už je to thriller. Takhle mi to spíše připomínalo jen drama

Viník (2021)

Originál jsem neviděla. Původně jsem chtěla dát 2* jelikož mi toto dílo přišlo docela nezáživné, ale kvůli Jakemu Gillenhaalovi jednu přidávám, protože mi v tomto snímku seděl

Pátrání (2018)

Za 13 dní natočen takovýhle fakt dobrý film. Samotné vyšetřování a odhalení bylo fakt super a zpracování, že bylo vše přes monitor byl fakt dobrý nápad.