• Thriller

Lidé pod schody (1991)

Celkem ujetý komediální horůrek. Na zabití času dobrá podívaná. Nejvíce se mi líbila Wendy Robie, ta zlou "mámu,, zahrála famózně

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Tak tady máme pětku krvelačných bestií. Nebylo to zase až tak hrozné. Jen mi přijde, že v tomto díle vraždy trochu odflákli. V předešlých si s oběťmi více pohráli. Jinak ten lidožravý mrňousek s bílými vlasy je fakt legrační už ten jeho smích

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Tento díl se mi i přes slabé hodnocení ostatních líbil. Dost mi připoměl dvojku. Konec byl pecka a soundtrack v závěru byl prostě top. Už jsem si ho stáhla.

Pach krve 3 (2009)

Tak tenhle díl se moc nepovedl. Chvilkama jsem si myslela, že se tam povraždí mezi sebou ještě dříve než nastoupí naši známí kanibalové. První díl 3*, druhý 4* a třetí za 2*

Pach krve (2003)

Dalo se. Vyvražďovačka s pomatenými mutanty.

Vyšinutý (2020)

Super thriller s psychopatem co neudrží nervy na uzdě. Russell Crowe tomuto thrilleru dodal šťávu....on je prostě jednička v jakémkoli filmu. Za mě pěkná podívaná

Žena v okně (2021)

Psychothriller který vygraduje až na samém konci.....který jsem si každopádně užila. Amy Adams se této role zhostila perfektně.

Jízda do pekel (2001)

Jak už tady mnozí psali....skvělá oddychovka. Sympatické obsazení. Byla jsem spokojená.