Truman Show (1998)

Takhle originální nápad jsem dlouho neviděl. V téhle době by to natočil každý ale v 90s? Prostě masterpiece.

BoJack Horseman - To už je moc, chlape! (2016) (epizoda)

Díl mi připomněl Díl depresivní konec a proto se mi tak líbí. Ten Díl vůbec nedává smysl protože něž se stihnete zorientovat už vás vede na další místo a tak to je dál a dál. Vlastně ten díl byl taková výplň mezi ostatníma epizodama ale to prostě nic nemění a je to top tier epizoda!

BoJack Horseman - Láska nebo sňatek (2016) (epizoda)

Tak tohle jsem nečekal! Super v trhnuti na svatbu s geniální zápletkou a depresivnín proslovem "And you realize everybody likes you but nobody loves you and that's a lonelier feeling you can feel". A s překvapením na konci 9,5/10

BoJack Horseman - Ryba na suchu (2016) (epizoda)

Tak tohle byla hustá epizoda! Celou dobu 'nemohl' mluvit. Ale nakoncj byl takový malý plotwist. Prostě dokonalá epizoda

BoJack Horseman - Série 2 (2015) (série)

Další dobrá série. Až na pár dílů se 2 sezóna povedla. Vadilo mě jak při smutných momentech se použili i vtipy ale co chceš od komedie

BoJack Horseman - Útěk z Los Angeles (2015) (epizoda)

"No matter where are you are still the same" Bojack chtěl navštívit starou kamarádku a zjistil že má rodinu což jak můžete vidět v předešlích epizodách nechtěl. Díl byl velmi dobrý ,ale vadilo mě jak při smutných okamžicích se přidávali joki. Byli dobrý ale i tak se v dané situaci moc nehodili 9/10

BoJack Horseman - Hank po setmění (2015) (epizoda)

5-Naladil jsem se na dobrou vlnu 4- dneska jsem to moc nefeeloval no. Co se dá dělat episoda to byla dobrá ale po rewatchu už ne nejlepší. Tak se snad bude líbit po dalším rewatchu.