Dárek (2015)

Elegantné stupňovanie napätia a zvedavosti s ráznym a bezohľadným vyvrcholením vo mne síce nezanechalo nič viac ako pocit z (nad)priemerného televízneho filmu ale aj napriek tomu som si Dárek užil, a tak by nebolo fér ignorovať naozaj veľmi kvalitné spracovanie.

Honkytonk Man (1982)

Veľmi príjemná atmosféra po celú dobu udržiavala nad hladinou tento celkom nezaujímavý príbeh dvoch zaujímavých Eastwoodovcov. Film neurazí ale jediné čo mi po ňom ostalo je fajn hudba.

Cena za něžnost (1983)

Ani po druhom pokuse ma tento film nedokázal presvedčiť a ostáva pre mňa len ako ''Jack Nicholson v podivnom príbehu podivných ľudí''. Nesympatický guláš v ktorom nič nefungovalo.

Slunovrat (2019)

Natiahnutá, audio-vizuálne lahodná kravina, ktorá vypláchne mozog nejednému divákovi. Ako keby to svet potreboval... Z filmárskeho hľadiska na jednotku ale inak je to plytké ako detské pieskovisko. A to sa nedá ignorovať.

Lásky čas (2013)

Dokonalosť a kto povie že nie mal by prehodnotiť svoj život.

Catfish (2010)

Skvelé, napínavé, zábavné umelecké dielo s tými najčistejšími a najúprimnejšími emóciami aké som kedy vo filme videl.

Babovřesky 2 (2014)

Asi najzbytočnejší film ktorý kedy vznikol. Absolútne žiadna pointa. Stále nechápem.

Sousedi (2014)

Skvelá komédia!

Pravidla mlčení (2012)

Velmi slušná záležitosť. Shia nesklamal, skvelý ako vždy.