• Krátkometrážní

The Colbert Report (2005) (pořad)

Chvíli to i vypadalo, že Colbert je lepší než Stewart a ono jo.

Cambridge Footlights Revue (1982) (TV film)

První vítězové sekce komedie na Edinburghském festivalu dostali možnost předvést několik svých kousků i před kamerou BBC. A tak i já si můžu zpětně prohlédnout ten potenciál a talent, který se v tomto ročníku sešel. Nejvíc určitě bodoval a boduje Fry se svým živým čtením z jedné nejmenované knihy.

Králova přízeň (2008)

[SPOILER] Divorced, beheaded, died, divorced, beheaded, survived. [/SPOILER]. Další film ze skupiny "Převzatý scénář, více peněz, známější tváře a rozpačitý výsledek."

Not Going Out (2006) (seriál)

Jak už to na čsfd u komiků bývá, Lee Mack (hraje hlavní postavu) tu nemá ani profil. Jeho ironický styl mi je docela blízký a neomrzí ani při opakování vtipů (viz dialogy s uklizečkou - Mirandou).

University Challenge (1962) (pořad)

Tohle snobské srovnávání britských univerzit/kolejí naprosto miluju. Asi nepřekvapí, že se v jednom z týmů Cambridgeských Queens' objevil i Stephen Fry.

Hollyoaks (1995) (seriál)

Příšerná to věc ... a navíc návyková.

Whose Line Is It Anyway? (1998) (pořad)

Ani nemusim vidět britský originál a srovnávat, abych mohl napsat, že americká verze mi přijde dosti slabá. Improvizace je hodně těžké odvětví v komedii, ale jen kvůli tomu nebudu měnit své hodnocení, když velká část scének je tuze nevtipná. Často se mi chtělo bouchnout do bzučáku a předčasně osvobodit čtveřici z té performační křeče.

Multicar Movie Show (1998) (pořad)

Vykloubený břídil Štrunc, tros sketos a struska. Zbytek nevtipné trapno.