Ranař (2011)

Tak v takové roli vidět S.W. Scotta, to je jiná liga...vlastně úplně jiný sport. Byla to pro mě vlastně čest, vidět ten jeho herecký koncert. Ode dneška ho uznávám daleko víc, protože dokázal to, že je čím je...vynikajícím hercem. A trenér v podání Kima Coatese? Naprostá bomba :-D

Revizoři (2003)

Krásně přijemně temná věcička.

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

Naprosto geniální psychologické drama s komediálními prvky. Jednat takhle otevřeně o takové problému který je nejen v americe, to to chce nápad, kuráž a um...Vše bylo přítomné a jako bonus dovedené k dokonalosti.

Gladiátor (2000)

Téměř naprosto dokonalé....fascinující.

Rock of Ages (2012)

Tak tenhle film je jedním z těch, co bohužel nesednou každému. Celkový příběh byl slabšího typu, to je asi každému kdo to viděl jasné, ovšem vynikající propojení a výběr songů v tomto muzikálu mě opravdu nadchlo.Kdo alespoň trochu poslouchal rock z historie a alespoň něco o něm ví, tak si toho dal dokupy vcelku dost. A na tomhle si myslím, že stavěl celý film, protože jak řikám, scénář odpovídal boji Bratří Grimů Vs. LSD, kdy LSD začínalo vyhrávat. Jinak Tom Cruise více než potěšil ve své roli...

Havran (2012)

Napínavý temný thriller až do samého konce...nečekané, že? :-D Atmosféra byla vynikající a Honza Cusacků si roli pěkně dával. Jde vidět, že v něm asi vězí uvězněné šílené "já", které by chtělo i snad i ven...ještě že není středověk či divoký západ. Zřejmě nemám filmu co bych vytknul. Žádnou větší chybu jsem nenašel, proto se na něj asi nebudu koukat podruhé a nechám v sobě ten blahý pocit z dobře odvedeného filmu.

Moje krásná učitelka (2011)

Dokonalost a kombinaci slžitého a nepředvídatelného děje zde budeme nacházet opravdu obtížně. Tenhle film má ale úplně jiné přednosti. Je točen tak nějak s citem a srdcem. Kdykoliv ho znova rád zkouknu.

Můj otec je šílenec (2012)

Další Sandlerovka. Nic nového ani přelomového. Nemrzí, ale ve výsledku ani moc nenadchne.

Zahulíme, uvidíme 3 (2011)

Nato, že je to třetí díl tak klobouk dolů. Pobavil jsem se královsky. Jen to ještě sehnat ve 3D.

Velká vánoční jízda (2011)

Pěkně zpracované, včetně příběhu. Nejvíc mě tam snad potěšil vánoční skřítek s piercingem :-)