Kassandra (1993) (seriál) odpad!

Jedním slovem? HNUS!!!

X Factor (2008) (pořad) odpad!

Americká adaptace u nás...Odpor na kterém se vydělává a je naprosto k ničemu.

Dětská hra 4: Syndrom Pinocchia (1996) odpad!

Co to mělo být? Film plný ničeho, špatných nelogických záběrů a nepodstatných věcí? Pokud ano, tak se to zcela podařilo. Nulové efekty a snaha o psychologický horror. Tenhle film by neměl nést název Dětská hra, protože jen Chuckymu kazí jméno. Už od první scény jsem byl více než znechucen a v průběhu se to snad jen zhoršilo. A to jsem si myslel, že horší film než Jezero II už neuvidím....spletl jsem se....

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Kýbl hnusu od humusu...fakt nekonečný děs. A to jsem si mylslel o panu Kleinovi že má navíc.

Vinaři (2014) (seriál)

Inu, první díly byly tedy řádně nepovedené! Dialogy, rádoby moravský sleng i představování kraje a toho co znamená, pražákama. I když je to vymyšlená vesnice Křetice, tak se prý baví Křeticky :-D to mě pobavilo... Prohlásil to na obhajobu používaného slangu tuším producent... Ovšem když už scénář psal téměř jen Kolečko, tak se úroveň zvedla. Snad to tak půjde dál.

Odpojit (2012)

Jo jo, zlaté to časy kdy jsem dealoval otcovy porno časáky bratrancovi (s rodinnou slevou samozřejmě). No credit cards, no channels, no chat rooms online.... Bylo to jednodušší a složitější zároveň. Tenhle film mě naprosto dostal. Jako by mě zabalili do bedny a poslaly do reality disconnect. Naprosto úžasné dílko, které mě maximálně vtáhlo a pohltilo. Jeden z nej drama-thirller filmů co jsem viděl. Nenásilný, přímý a podkreslen jednoduchou a přitom tak dokonalou hudbou. Nelze než doporučit všem... PS: Big brother nás vidí všechny.