Před pěti lety, Vincent Gotto zavraždil svého syna a pohřbil ho v plytkém hrobu s loutkou Pinocchia v životní velikosti. Když byl pak posazen za tento čin na elektrické křeslo, uvědomila si jeho obhájkyně Jenifer Garrick, že identitu skutečného vraha vzal se sebou do hrobu. Tajemná loutka Pinocchia, teď oficiální důkaz obžaloby, se shodou okolností dostává do rukou 8 leté dcery Jenifer. Děvče se stává závislé na loutce a Pinocchio ožívá po tom co byl odstřihnut od svých provazů. Jenifer se pokouší zachránit svou dceru, ale není již pozdě? (Q FILM PLUS)

fcreading

Tento mizerný horor od Tenneyho sa mi nezdal od začiatku. V celom filme sa skoro nič nedeje až poslednú polhodinku som sa královsky bavil. Tento horor o Pinocchiovi ktorý aj vykráda niečo s Chuckyho mi prišiel ako dosť úbohy. Predsa len Chucky bol lepší vo všetkých smeroch ale táto nudiarna? Nestojí to ani len za pozretie. ()

BoredKid

Ako pri viacerých niekdajších vydaniach v cz/sk, aj tu zavádza názov.. Pinocchio's Revenge (1996) je nízkorozpočtovka od Trimark Pictures a nemá nič spoločné s Donom Mancinim a Davidom Kirschnerom. Asi aj kvôli tomu názvu je film v odpade, lebo vela ludí čakalo pokračovanie detskej hry.. Za mňa je to fajn doll horror z deväťdesiatych, akých vzniklo viac. Za mňa je môj favorit Dolly Dearest (1991), ale Verne Troyer ako Pinocchio bol top. ()

cariada

Opět jeden kaz v serie stejně jako u Halloween 3 docela nechápu proč tvůrci takhle odbočí od hlavní linie a natočí takový brak. Tady je místo panenky loutka a místo kluka holka. Opět vrah předá schopnosti loutce, kterou odnese obhájkyně domů dceři (pěknej spratek). Nevím jak vás ,ale mě zarazila jedna velká nesrovnalost a to, že když odsoudí vraha na křeslo, tak ho hned druhý den popraví. Což je přece blbost, vždycky to trvá řadu měcíců i let než vůbec k něčemu dojde. Hodinu sleduje nic neříkající příběh loutka začne mluvit aniž by pohybovala rty, až potom se konečně rozhýbe , když mu holka na jeho přání přestřihne provázky. A muže začít "masakr" přesto je to velice chudé a laciné. ()

tron

Tento horor je v našich končinách známy pod kurióznym názvom Dětská hra 4: Syndrom Pinocchia. Okrem toho, že je kuriózny, je hlavne zákerný, pretože vyvoláva dojem, že ide o plnohodnotnú súčasť slávnej chuckyovskej série. Vznikol v roku 1996, kedy už sme mali dávno za sebou prvé tri diely. V skutočnosti sa volá Pinocchio´s Revenge, takže po detskej hre nie je v origináli ani zmienka (podobné zavádzajúce klamstvá bohužiaľ nie sú v našich končinách žiadnou výnimkou, viď. napr. prípad Kanibalov 2). Situáciu v tomto prípade ešte mohutnejšie zamotáva fakt, že to síce s Chuckym nemá absolútne nič spoločné, ale i tu ide o zabíjanie dospelých bábkou. Alebo nie bábkou? Podobne, ako v (prvej) Detskej hre, aj tu sa pracuje s neistotou ohľadom vraha. Avšak kým v (prvej, nevraviac o ostatných) Detskej hre sa nakoniec ukázalo, že vrahom je (samozrejme) legendárny Chucky, tu je situácia prekvapivo komplikovanejšia. Nie je to žiadna pecka, ale celkom ma to bavilo. V 90. rokoch to mohlo byť poriadne béčko, ale s odstupom desaťročí sa na to pozerá celkom fajn a nechýba tomu deväťdesiatková atmosféra amerických predmestí. ()

kajda.l

Ale kuš, tady opět český distributor spadl z hrušně přímo na čumák, protože jinak dost dobře nechápu to parazitování na uspěsné značce s názvem Child's play. No a co si budeme povídat, na zdejším hodnocení se to projevilo spíše negativně, před projekcí jsem nekoukal na plakát či galerii a jako někteří další jsem očekával v pořadí čtvrté Chuckyho řádění o to nepříjemnější bylo moje překvapení, po cca pěti minutách, že místo místo "dábla" Chuckyho budu sledovat nudného, dřevěného, pomstychtivého pinocchia s duší a místo Andyho jiného spratka, tentokráte v sukni. A když k tomu přidáte, že 85% filmu sledujete nudné, nedotažené žvásty a 15% jakoustakous z předchozích dílů vykradenou akci (wtf?..to se opravdu nedalo nic vymyslet?) a jednu naprosto samoúčelnou, pro děj zbytečnou, krásně odhalenou sprchovou scénu (jediná inovativativní scéna:D)..no, jako chlap jsem si přišel na své, to nepopírám a díky tomu přidávám 2* a také za cvrčka. 40% ()