• Krátkometrážní
  • Pohádka

Michael Jackson: The Way You Make Me Feel (1987) (hudební videoklip)

Skvělá chytlavá píseň a videoklip plný Michaelových typických tanečních prvků. I takhle se dá někomu vyjádřit sexuální přitažlivost.

Kabát: Pohoda (2001) (hudební videoklip)

Jedna z nejhranějších písní od Kabátů.

Rammstein: Radio (2019) (hudební videoklip)

Pěkná chytlavá píseň s rázným rytmem a klasicky s určitým poselstvím v textu a videoklipu. Například vlajka Evropské unie v komunistických barvách.

Requiem pro panenku (1991)

Četl jsem, že skutečná "Marika" nebyla zase takové neviňátko jako ve filmu, prý například mlátila chovanky. No, už je mrtvá, takže ať to bylo jakkoliv, o mrtvých jen dobře. Každopádně je to silný příběh.

Rabín a jeho Golem (1995) (TV film)

Židé měli i krušnou historii. Jejich majetek, ať už ho získali jakkoliv, budil závist nejednoho jinověrce. A tak se stalo, že v době, kdy Židům hrozilo nebezpečí a věrolomný císař Rudolf II. se k nim i přes slíbenou pomoc otočil zády, moudrý rabbi Löw s pomocí svých společníků stvořil umělého němého hromotluka Golema , který by židovskou komunitu ochraňoval. Moc krásná nedělní pohádka, za mě 5*.

Zdeněk Izer show I (1993) (pořad) odpad!

Ummm.... ne. Izerovy vtipy mi přijdou předpotopní, až jsem měl kolikrát dojem, jestli publiku před natáčením nerozdal ganju. Sem tam se trefí, ale je to spíš vzácný jev.

Pach krve (2003)

Dobrý horor. V podstatě tři skřeti, "vyšlechtění" z neustálého rodinného incestu a vybavení nejrůznějšími zbraněmi, loví kohokoliv, kdo vstoupí do jejich hájemství smrti.

Falco: Jeanny (1985) (hudební videoklip)

"Někdy večer dám cédéčko do přehrávače. Je dobrý celkem... ale jedna píseň mi pořád připomíná... ten večírek... když vzal mi... když vzal mi, když jsem spal, ten hajzl rakouskej, moje oblíbený, nový, černý, trošku vošoupaný...!!" :-)))