Síla country (2010)

Herci skvěle nejen hrají ale i překvapivě skvěle zpívají. Problém je, že melodramatický scénáš táhne film ke dnu. Ale na to, že country moc nemusím se film příjemně poslouchal.

Bitevní loď (2012)

Film, který je akční jednohubkou a má 131 minut. Tady něco nehraje. A po shlédnutí se mi to jen potvrdilo. Ve filmu je příliš mnoho různých prvků a mnoho z nich zbytečných (dlouhý úvod, "pěší" části). Samotná analogie s hrou Lodě není zlá, ani protivníci nejsou zase tak otřesní, závěrečná část s bitevní lodí a její zvláštní posádkou super. Všechno ostatní je přebytek a táhne film ke dnu.

Hunger Games (2012)

Dost jsem váhal, než jsem dal 4*. On totiž má film několik podivných scén, ale jestli to dobře chápu, tak za to může už předloha. Jediný problém filmu samotného je, že se do něj nevlezlo dost informací o světě a některých rozhodnutích, které Katniss dělá. Doufám, že další díly tohle doplní.

Želary (2003)

Pozor, pokud máte rádi dramata tohoto typu, určitě si přidejte další hvězdičku, filmařsky byl snímek opravdu výborný. Jen jeho délka a trochu obsah mi extra nesedl, každopádně je to kvalitní film o zajímavém tématu.

Iron Sky (2012)

Škoda přeškoda té posdní scény, ta mi ten krásný komediální nadhled trohcu pokazila. Nebýt některých slabších scén na Zemi a toho posledního záběru, tak bych měl chuť dát 5*, protože měsíční a vesmírné scény jsou naproso skvělé a Sarah Palin výborný prvek. A samozřejmě Untergang-meme moment byl k nezaplacení!

Prometheus (2012)

Být to nějaké akční hororove/scifi bečko tak minimálně 2*, ale jestli tohle má byt Ridley Scott, tak to je skoro odpad. Postavy mají asi všechny lobotomii, výjimkou je jedině android. Císařskž řez je očividná prkotina, nevím co ty ženský s tím mají. Setkání s očividým výtvorem jiné civilizace je asi v roce 2094 běžnou věcí, atp. otřes.

Red: Werewolf Hunter (2010) (TV film)

Začal bych tím, že se podle mě nejedná o horor. Je to spíše fantasy/dobrodružný film. Rozhodně mě vadí televizní střih (pauzy na reklamu), ale jinak mi to nepřišlo jako nějaký propadák, prostě normální béčko (a to myslím v kladném slova smyslu - žádný Shark vs. Octopus). Jen teda nechápu proč Felicia ypadá hůř než na svém blogu který točí webkamerou doma, člověk by řekl, že maskéři se mají snažit o opak. Každopádně, normální průměr plus Felicia, takže pro mě za 3*.

The Guild (2007) (seriál)

Z filmařského hlediska si asi seriál 5* nezaslouží, možná až jeho poslední sezóny se blíží standardu. Jenže prostředí, které mapuje ze seriálu dělá něco naprosto výjimečného.

Dragon Age: Redemption (2011) (seriál)

Nejen že je v seriálu Felicia naprosto skvělá, ale ještě ho celý napsala. Už dlouho jsem po pár scénách filmu/seriálu neměl takovou chut si okamžitě zahrát nějaké RPG.

June (2004) (TV film)

Nebudu vám nic nalhávat, ten film je hrozný, nejvíce pak hlavní mužský představitel, s bídou asi 2* ALE když připočtu Felica Day koeficient, tak silné 3!