Hardcore Henry (2015)

Let's play dobrého FPS se hrozným příběhem. Jako pokus je to rozhodně zajímavý počin. Jako film by si zasloužil pouze 2*, ale jelikož nelituju času, který jsem u něj strávil, musím dát 3. Každopádně takto natočený film z první osoby už nikdy vidět nemusím.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Aneb jak Leonardo dostal Oscara z lítosti. Otřesná režie, přehnaně nezničitelný Glass, nádherná krajina.

Maggie (2015)

Vzhledem k utahanosti a trochu nudě, bych normálně filmu dal 2*. Ale za svůj nejlepší herecký výkon si Arnie zaslouží přimhouřit oko. A za netradiční pojmutí zombie apokalypsy si zaslouží přimhouřit i to druhé, navíc ona "nuda" byla tak strochu záměrný vzhledem k zápletce/směru filmu. Takže nakonec 3* za zásluhy.

Světová válka Z (2013)

Film v poslední třetině bohužel naprostí ztrácí tempo (a taky trochu logiku). Buďto měl vzniknout film akční (první část) nebo napínavě hororový (druhá část), ale tenhle kočkopes podle mě vůbec nefunguje. I když ostatní aspekty filmu špatné rozhodně nejsou.

Pohádkář (2014)

Na to, že má film pouhých 90 minut jsem se trochu nudil. To samo o sobě by nebylo tak zlé, nebýt konce, který je naprosto mdlý, proto pouze za 2.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Přehypovaný seriál, nudné protáhlé scény, nereálné postavy a deus-ex-machina na každém rohu. A vám se ten seriál jako líbil?

Gravitace (2013)

To, že se jedná spíše o drama, nežli dobrodružný/akční sci-fi film, je dobře. Vizuálně je film zvládnutý a dokonce obsahuje několik věcí blížících se realitě. Na druhou stranu, ale občas popírá fyzikální zákony a opravdový stav věcí, takže to mne od vyššího hodnocení odradilo.

Bídníci (2012)

Muzikály moc nemusím, takže to berte v potaz u mého hodnocení. Každopádně, na muzikál se dá dívat, když se v něm dobře zpívá, ale tohle nebyl zpěv, to bylo protahování slabik! A u toho kamera před obličejem a to je vše...

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Nevím, co jiného od filmu čekat než nířez bitek, krve a akce. Překvapivě film dodává i několik historických sekvencí a co se týče efektů určitě příliš nezaostává, takže pro mne příjemné překvapení.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jedička byla pouhý "normální" akční film natočený retro stylem. Dvojka se z této chyby použila a naplno se oddala nespoutané akční řežbě se superhrdiny. Pardon, super akčními hvězdami.