Za pět minut dvanáct (2023) (pořad)

O něco snesitelnější než "Moravec", což je dáno i tím, že Prima obecně poskytuje mnohem pluralitnější a objektivnější zpravodajství než "veřejnoprávní" levicová Česká televize. I tak ten pořad stojí za hovno, za což nemůže moderátor ba ani tvůrci, ale hosté... .

Ore dake Level Up na Ken (2024) (seriál)

Pokud Vás v dětství stejně jako mě bavilo sledovat přes rameno kamaráda hrajícího PC hru, budete se bavit. Jinak se tomuto seriálu vyhněte, protože slovo Level nemá v názvu pro nic za nic.

Gisaengsu: Deo Geurei (2024) (seriál)

Zparchantělá verze něčeho hezkého, aha, rozumím, Netflix.

Emmanuelle (1974)

Pro předrevoluční (myšlena Sametová revoluce) erotické filmy mám slabost, ale tento je vážně slabý. Nejde o to co neukáže, ale paradoxně o to co ukáže (není to hezký pohled). Nicméně jsem ho viděl v pubertě, čímž chci vysvětlit mé neúplně mizerné hodnocení.

Tunshi Xingkong (2020) (seriál)

Mix fantasy a sci-fi v takovém podivném žánrovém guláši. Zde je seriál online, snad někomu udělá radost.

P. S. I hate you (2024) (TV film)

Zbytečný dokument, který by nebyl aktuální ani před 20-ti lety. Jinak v rodině máme jednoho policajta, takže mě vždycky překvapí naivky, které čekají od policie empatii a inteligenci... .

Teorie všeho (2014)

Hezký film. Hawking jako vědec byl neuvěřitelný. Jen bych jako člověk co umí derivovat a integrovat maličko zpochybnil jeho význam. Co nemohu zpochybnit jsou herecké výkony, jinak bohužel jen lehce nadprůměrného životopisného snímku.

Kostka (1997)

Stručný úvod do topologie, který by měl vidět každý zájemce o hlubší porozumění matematiky, prostoru a bolesti.

Renegátka Nell - Soukromý žert s královnou (2024) (epizoda)

Hrozně moc jsem se na seriál netěšil, protože jsem věděl co dostanu. Ale. Tři díly jsem dal a přinejmenším ho mohu doporučit všem rodičům otravných holčin, protože tato vlastnost je zárukou, že z nich v budoucnu vyrostou sebevědomé emancipované ženy! Asi.