My děti ze stanice Zoo (1981) odpad!

Mezi tímto filmem a knížkou je tak propastný rozdíl, že se to nedá. Pro mně opravdový filmový průšvih, ne spíš obří průser.

Sociální síť (2010)

Na Facebooku jsem nebyl, nejsem a nebudu, ale i tak jet to zvláštní film.... A hvězdička pro Reznora.

Run! Bitch Run! (2009) odpad!

U traileru se člověk celkem pobaví, ale film je neskutečná nuda.

Machete (2010)

Tak tohle ohodnotit je trošku oříšek. Film osciluje mezi opravdu skvělými scénami a naopak naprosto špatnými a zbytečnými okamžiky. Takže nakonec nic než průměr, z něhož si zapamatuji pár slušných scén, ale znovu už asi nezkouknu. Na takhle očekávaný snímek trochu škoda.

Kletba bratří Grimmů (2005)

V kině film příjemně plynul, ale po jeho shlédnutí se rychle zapomene(teda alespoň v mém případě).

Kráčející skála (2004)

Aby jste se nepokakynkali. Je to sakra akčňák a ne nějaký psycho pro intouše. Fakt by si měli občas lidi uvědomit, že ne u všech filmů se má přemýšlet. Mimochodem první film byl pokud vím příjezd vlaku, tzn. hlavně zábava.

Iron Man 2 (2010)

I když tu není nic vyloženě špatně, přijde mi tenhle spektákl tak nějak podivně vyčichlý.

Chicago (2002)

Naprosto zbytečně přeceňovných 113 minut nudy. Naštěstí si může člověk zpravit chuť opravdu kvalitními muzikály jako My Fair Lady, West Side Story a pod....

Souboj Titánů (1981)

Debilní, ale díky vzpomínkám na dětství, zábavný film.

Souboj Titánů (2010)

Tohle hodnocení je tak trochu natruc. Původní, podle kdekoho kultovní film, voře tak nesnesytelně antickou mytologií až hanba. Na tomhle teda tenhle film pohořet nemůže, protože fakt horší to být než výše zmíněné být nemůže. Jenom by to chtělo nevyhazovat jen za triky, ale taky zkusit zaplatit scénáristu, protože ten tu očividně přítomen nebyl.